سوالات متداول

آقای ترکیه چیست؟

آقای ترکیه کامل ترین و تخصصی ترین وبسایت ملکی و نیازمندیهای ایرانیان مقیم ترکیه است. اگر قصد سرمایه گذاری، خرید ملک، استخدام و کاریابی دارید می توانید در سایت آقای ترکیه جستجو کنید و نیاز خود را برطرف کنید. اگر در ترکیه کسب و کاری دارید یا ملکب برای اجاره و فروش دارید می توانید در سایت آقای ترکیه آگهی درج کنید و شغل خود را در معرض دید کارابران قرار دهید.

چرا آقای ترکیه؟

آقای ترکیه می تواند تمامی نیازهای شما را از طریق ثبت و جستجو آگهی در زمینه ملکی، کاریابی، گردشگری و تور، خدماتی، درمانی و ... را در کشور ترکیه برطرف کند.

آقای ترکیه چه تعهدی در برابر آگهی های منتشر شده دارد؟

آقای ترکیه هیچ ضمانت و تعهدی در برابر آگهی های منتشر شده ندارد. تمامی آگهی ها از طرف افرادی که در ترکیه کسب و کاری دارند و یا ملکی برای اجاره و فروش دارند ثبت شده است.

چه کسانی می توانند در آقای ترکیه آگهی ثبت کنند؟

تمامی افرادی که در ترکیه کسب و کاری دارند،آژانس های مسافرتی که برگزار کننده تور ترکیه هستند، افرادی که ملک برای اجاره و فروش دارند می توانند در آقای ترکیه آگهی ثبت کنند.

نحوه ثبت آگهی در آقای ترکیه چگونه است؟

در صفحه اصلی سایت روی گزینه ورود/ عضویت کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را وارد کنید. پس از عضویت در آقای ترکیه، روی گزینه ثبت آگهی در بالای سایت کلیک کنید و دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از پر کردن تمامی قسمت ها، گزینه ثبت آگهی را بزنید.

خدمات آقای ترکیه چیست؟

اگر قصد خرید ملک، سرمایه گذاری و فرانچایز دارید و به واسطه آن می خواهید اقامت و یا پاسپورت ترکیه دریافت کنید، از صفر تا صد آن را کارشناسان مجرب آقای ترکیه انجام مب دهند. از دیگر خدمات آقای ترکیه می توان به افتتاح حساب در بانک زراعت، درج آگهی توسط کسانی که در ترکیه کسب و کاری دارند می توان اشاره کرد.

چطور می توان از مسائل حقوقی و اخبار مربوط به کشور ترکیه باخبر شویم؟

می توانید از روی نوار ابزار بالای صفحه اصلی گزینه وبلاگ را کلیک کنید. در قسمت وبلاگ آقای ترکیه تمامی مسائل حقوقی، دانستنی، گردشگری، اطلاعات مفید درباره شهرهای ترکیه، پروژه های مسکونی و ... را بخوانید