mr-turkey-consultation-header
flag
flag
سرمایه گذاری در تركیه

سرمایه گذاری در تركیه

اقتصاد کشور ترکیه با بودجه مالی بین المللی به سرعت در حال توسعه است و قوانین سخت گیرانه ی دولت امنیت سرمایه گذاری در این کشور را بسیار بالا برده است.

امكان تحصیل

امكان تحصیل

شرایط نسبتا راحتی كه در كشور تركیه برای تحصیل و به دنبال آن اخذ اقامت وجود دارد در كنار شرایط ویژه این كشور كه به عنوان گذرگاهی از آسیا به اروپا سالانه افراد بسیاری را از ایران به دانشگاه های مطرح این كشور سوق می‌دهد.

خرید ملك و دریافت اقامت تركیه

خرید ملك و دریافت اقامت تركیه

یكی از مطمئن ترین راه های اخذ اقامت تركیه و سرمایه گذاری زود بازده خرید ملك در این كشور است، كه امروزه طرفداران بسیاری به خود جلب كرده است.

ورود آسان و مطمئن به اروپا

ورود آسان و مطمئن به اروپا

با توجه به اورآسیایی بودن كشور تركیه امكان ورود و مهاجرت به كشورهای اروپایی همجوار تركیه به عنوان مقصد بعدی مهاجرت مسیر است.

دریافت  كارت های بانكی تركیه

دریافت كارت های بانكی تركیه

یكی از راحت ترین روش های پرداخت اینترنتی و خرید آنلاین از وبسایت های خارجی استفاده از ویزا کارت و مستر كارت ها است، که به صورت كردیت و دبیت قابل استفاده است.

كار كردن در تركیه

كار كردن در تركیه

پیدا کردن کار در ترکیه دغدغه بسیاری از افراد برای مهاجرت و سفر به ترکیه است. وقتی فکر مهاجرت به ترکیه می کنید مسئله ای که ذهن شما را درگیر می‌کند این است که چگونه در این کشور درآمد داشته باشیم؟

سوالات متداول

آقای ترکیه چیست؟

آقای ترکیه کامل ترین و تخصصی ترین وبسایت ملکی و نیازمندیهای ایرانیان مقیم ترکیه است. اگر قصد سرمایه گذاری، خرید ملک، استخدام و کاریابی دارید می توانید در سایت آقای ترکیه جستجو کنید و نیاز خود را برطرف کنید. اگر در ترکیه کسب و کاری دارید یا ملکب برای اجاره و فروش دارید می توانید در سایت آقای ترکیه آگهی درج کنید و شغل خود را در معرض دید کارابران قرار دهید.

چرا آقای ترکیه؟

آقای ترکیه می تواند تمامی نیازهای شما را از طریق ثبت و جستجو آگهی در زمینه ملکی، کاریابی، گردشگری و تور، خدماتی، درمانی و ... را در کشور ترکیه برطرف کند.

آقای ترکیه چه تعهدی در برابر آگهی های منتشر شده دارد؟

آقای ترکیه هیچ ضمانت و تعهدی در برابر آگهی های منتشر شده ندارد. تمامی آگهی ها از طرف افرادی که در ترکیه کسب و کاری دارند و یا ملکی برای اجاره و فروش دارند ثبت شده است.

چه کسانی می توانند در آقای ترکیه آگهی ثبت کنند؟

تمامی افرادی که در ترکیه کسب و کاری دارند،آژانس های مسافرتی که برگزار کننده تور ترکیه هستند، افرادی که ملک برای اجاره و فروش دارند می توانند در آقای ترکیه آگهی ثبت کنند.

نحوه ثبت آگهی در آقای ترکیه چگونه است؟

در صفحه اصلی سایت روی گزینه ورود/ عضویت کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را وارد کنید. پس از عضویت در آقای ترکیه، روی گزینه ثبت آگهی در بالای سایت کلیک کنید و دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از پر کردن تمامی قسمت ها، گزینه ثبت آگهی را بزنید.

خدمات آقای ترکیه چیست؟

اگر قصد خرید ملک، سرمایه گذاری و فرانچایز دارید و به واسطه آن می خواهید اقامت و یا پاسپورت ترکیه دریافت کنید، از صفر تا صد آن را کارشناسان مجرب آقای ترکیه انجام مب دهند. از دیگر خدمات آقای ترکیه می توان به افتتاح حساب در بانک زراعت، درج آگهی توسط کسانی که در ترکیه کسب و کاری دارند می توان اشاره کرد.

چطور می توان از مسائل حقوقی و اخبار مربوط به کشور ترکیه باخبر شویم؟

می توانید از روی نوار ابزار بالای صفحه اصلی گزینه وبلاگ را کلیک کنید. در قسمت وبلاگ آقای ترکیه تمامی مسائل حقوقی، دانستنی، گردشگری، اطلاعات مفید درباره شهرهای ترکیه، پروژه های مسکونی و ... را بخوانید