معرفی پارک های آبی استانبول همراه قیمت ورودی

معرفی پارک های آبی استانبول همراه قیمت ورودی

17 مرداد 1402

جاذبه گردشگری

معرفی پارک های آبی استانبول همراه قیمت ورودی

یکی از تفریحات دلچسب در سفر به استانبول در تابستان پارک های آبی و شنا در ساحل ها و پلاژهای این شهر است. استانبول دارای چندین پارک آبی است که بازدیدکنندگان می توانند از سرسره های آبی هیجان انگیز، استخرهای موج، رودخانه ها و دیگر جاذبه های آبی لذت ببرند.  لذت کامل از تمام روز در یک مرکز آبی بزرگ، شنا در استخر، غذاهای لذیذ، نوشیدنی ها و استراحت زیر نور خورشید روز شما را می سازد. در مقاله بهترین پلاژهای استانبول به معرفی پلاژهای این شهر پرداخته ایم حال در این مطلب قصد داریم شما را با پارک های آبی استانبول همراه با قیمت ورودی در سال 2023 آشنا کنیم. 

معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

معرفی پارک های آبی استانبول

Aqua Club Dolphin

  • پارک آبی Aqua Club Dolphin

یکی از پارک های آبی استانبول که طرفداران زیادی دارد پارک آبی Aqua Club Dolphin است. این پارک آبی در قسمت اروپایی در منطقه اسنیورت استانبول قرار دارد که یکی از بزرگترین پارک های آبی استانبول است. دارای طیف گسترده ای از سرسره های آبی، استخر است. این پارک همچنین فعالیت هایی مانند واترپلو و ایروبیک در آب را ارائه می دهد. همچنین دارای کف پارتی نیز می باشد. این پارک که از سال 2001 درهای خود را به روی بازدیدکنندگان باز کرده است به عنوان مکانی برای لذت بردن از پارک آبی، شنا در استخر و تفریح ازائه خدمت می کند. دارای شاتل های رایگان از بسیاری از نقاط استانبول است.

این پارک آبی  محیطی دارد که می توانید در کنار خانواده و دوستان خود اوقات خوشی داشته باشید و خوش بگذرانید. چه کودک باشید و چه بزرگسال، می توانید با تعداد زیادی اسلاید سرگرم کننده که آدرنالین خون شما را افزایش می دهد، اوقات خوبی را سپری کنید.

برای رسیدن به پارک آبی دلفین از میدان تکسیم می توانید سوار اتوبوس های 76D یا 76E شوید.

آدرس: Esenkent, Su Oyunları Merkezi Bahçeşehir Girişi, Cemalpaşa Cad., 34517 Esenyurt/İstanbul, Türkiye

قیمت ورودی پارک آبی Aqua Club Dolphin:

12 سال به بالا 400 لیر

4 تا 11 سال: 200 لیر

0 تا 3 سال رایگان

ساعت فعالیت: از 9 صبح تا 18

پارک-آبی-استانبول

  • پارک آبی Marina Aquapark tuzla

پارک آبی Marina Aquapark در منطقه توزلا استانبول قرار دارد. پارک آبی مارینا یا پارک آبی توزلا بزرگترین و زیباترین پارک آبی استانبول است که در تاریخ 22 ژوئن 2019 در منطقه آسیایی استانبول افتتاح شد. این پارک آبی در فضایی باز به مساحت حدود 15000 متر مربع ساخته شده است. در واقع این پارک آبی مارینا آکوا پارک نام دارد که به دلیل مجاورت با ساحل توزلا به پارک آبی توزلا معروف است.

برای رسیدن به پارک آبی مارینا از میدان تکسیم سوار مترو M2 شوید و ایستگاه ینی کاپی پیاده شوید بعد سوار مارمارای شوید و ایستگاه توزلا پیاده شوید. سوار اتوبوس های KM12 شده و خودتون و به این پارک آبی برسانید.

آدرس: Cami Mahallesi Balıkçılar Sokak No:20/1 Tuzla Marina / İstanbul / TÜRKİYE

قیمت ورودی پارک آبی توزلا:

بزرگسالان 449 لیر

دانش آموزان: 419 لیر

3 تا 12 سال: 389 لیر

0 تا 36 ماه: رایگان

ویالند-استانبول

پارک ویالند استانبول هم شهربازی است و پارک آبی. ایم پارک در منطقه ایوب قرار دارد. دارای وسایل بازی هیجان انگیز هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان است.

آدرس: Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, 34065 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye

قیمت ورودی ویالند استانبول

قیمت ورودی اسن پارک 55 یورو است.

  • پارک آبی Cevahir Aqua Heybeliada

پارک آبی Cevahir Aqua Heybeliada در منطقه آدالار جزیره هیبلی آدا قرار دارد. برای رسیدن به این جزیره می توانید از کشتی استفاده کنید. برای رسیدن به پارک آبی جواهیر می توانید از اسکله کاباتاش، امینونو و بستانجی با کشتی های آدالار خود را به جزیره هیبیلی آدا برسانید.

آدرس: Heybeliada, S. Güzel Sk. No:1, 34973 Adalar/İstanbul, Türkiye

قیمت ورودی Cevahir Aqua Heybeliada

در طول هفته 450 لیر

آخر هفته 600 لیر

0 تا 6 سال رایگان

درخواست مشاوره در ترکیه