کسانی که در سایت املاک دنبال ملک می گردند باید به چه نکاتی توجه کنند؟

کسانی که در سایت املاک دنبال ملک می گردند باید به چه نکاتی توجه کنند؟

15 شهریور 1401

حقوقی

کسانی که در سایت املاک دنبال ملک می گردند باید به چه نکاتی توجه کنند؟

بررسی روند خریداران ملک در ترکیه نشان داد که ۴۰ درصد از خریداران ملکی در کشور ترکیه از طریق اینترنت، ۳۳ درصد از طریق مشاوران املاک، ۵ درصد از شرکت های ساختمانی و ۱ درصد از طریق تبلیغات رسانه های اجتماعی ملک مورد نظر خود را پیدا می کنند. این یعنی افرادی که قصد خرید آپارتمان یا اجاره آپارتمان در ترکیه را دارند خانه مورد نظر خود را از اینترنت پیدا می کنند. بله، وقت شما ارزشمند است. هنگام جستجوی آگهی های فروش و اجاره در سایت املاک چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ کاربردی ترین راه ها برای یافتن خانه چیست؟

با فیلتر کردن هنگام جستجوی ملک در سایت آقای ترکیه به جستجوی خود سرعت دهید

وب سایت های املاک و مستغلات سریع ترین و کاربردی ترین روش برای جستجوی خانه مورد نظر هستند در این سایت ها شما می توانید لیست آگهی های فروش و یا اجاره ملک مورد نظر را تنها با چند کلیک ساده ببینید و آپارتمان مورد نظر خود را پیدا کند. 

سایت آقای ترکیه این امکان را برای مشاوران املاک به وجود آورده که فایل های فروش و یا اجاره ملک خود را در این سایت آگهی کنند. همچنین کسانیکه به دنبال خرید ملک در ترکیه و یا اجاره ملک در ترکیه هستند می توانند به سایت آقای ترکیه مراجعه کنند و لیست آگهی ها را ببینند و با آگهی دهنده در ارتباط باشند.

برای سرعت دادن به جستجوی ملکی خود می توانید منطقه مورد نظر خود، نوع ملک (آپارتمان، سوئیت،‌ویلا، اداری و تجاری) یا بودجه خود را فیلتر کنید تا به آگهی های مورد نظر زودتر دسترسی داشته باشید.

توجه داشته باشید که آقای ترکیه هیچ مسئولیتی بابت این آگهی ها ندارد و تمامی آگهی ها توسط کاربران ثبت می شود.

بیشتر بخوانید:قبل از امضای قرارداد اجاره در ترکیه این موارد را بررسی کنید

معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

جستجو-ملک-در-سایت-املاک

در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن

هنگام جستجوی خانه در سایت املاک به این موارد توجه کنید

اگر اطلاعات شهر، منطقه و محله ای را که می خواهید خانه بخرید یا اجاره کنید، وارد کنید، جستجوی شما در وب سایت املاک دقیقا شروع می شود.

کسانی که در سایت املاک دنبال ملک می گردند باید به چه نکاتی توجه کنند؟

در سایت املاک اولین چیزی که متقاضیان را به خود جذب می کند عکس های تبلیغاتی است . عکس ها می تواند نظر کاربران را به خود جلب کند.

اولین نکته مهم تاریخ انتشار آگهی است. باید حتما به تاریخ انتشار آگهی توجه کنید شاید آگهی که شما را به خود جذب کرده است قدیمی باشد پس وقت روی آن آگهی نگذارید و سراغ لیست بعدی بروید.

در صورت به روز بودن آگهی ملکی باید نگاه دقیقی به عکس ها کنید. به رنگ دیوارها،‌ کابینت ها، حمام،‌ درها، پوشش کف و ... اگر آگهی مورد نظر عکس کاملی نداشت از آگهی دهنده بخواهید عکس های فایل مربوطه را برایتان ارسال کند.

اگر فضای داخلی خانه را دوست دارید، وقت آن است که اطلاعات ساختمانی که در آن قرار دارد را ارزیابی کنید. شما باید اطلاعات زیادی مانند قدمت ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، کف، نمای آپارتمان،‌سیستم گرمایشی، امکانات ساختمان و ... را به دقت بررسی کنید. 

 اگر تمام ویژگی های آن برای شما مناسب به نظر می رسد، لازم است که در نهایت هزینه اشتراک را بررسی کنید و اینکه آیا ساختمانی که در آن قرار دارد احتمالاً در محدوده تحول شهری بازسازی می شود یا خیر.

 پس از پشت سر گذاشتن تمام این مراحل دقیق، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تماس با مشاور املاک مربوطه از طریق شماره تلفن موجود در وب سایت املاک، برای بازدید از منزل وقت بگیرید.

بیشتر بخوانید: هنگام بازدید از آپارتمان مورد نظر به این نکات توجه کنید