اجاره خودرو در استانبول

اجاره خودرو در استانبول

15 شهریور 1401

حقوقی

اجاره خودرو در استانبول

اگر می‌خواهید فرهنگ غنی و تنوع مناطق دوست‌داشتنی و اطراف استانبول را تجربه کنید و از آن لذت ببرید ، اجاره خودرو در استانبول ممکن است راهی عالی برای مسافران در استانبول باشد. اجاره ماشین در استانبول بسیار آسان است به خصوص برای کسانی که می خواهند به گشت و گذار، سفرهای منطقه ای، کشف مقاصد نزدیک، شهرها،  پارک های آبی، موزه ها، کاخ ها، مناظر، نقاط دیدنی، جاذبه ها و موارد دیگر بپردازند. در این مطلب راه های اجاره خودرو در استانبول را برایتان بازگو می کنیم.

اجاره خودرو در استانبول

اجاره خودرو مزایای بزرگی دارد زیرا به شما آزادی می‌دهد تا طبق برنامه ریزی عمل کنید. می توانید مکان های بیشتری را که علاقه مند به دیدن آنها هستید بازدید کنید و بیشترین استفاده را ببرید.

کرایه خودرو در استانبول همچنین می‌تواند بسیاری از دردسرها و استرس‌های مرتبط با یافتن تاکسی در فرودگاه ، استفاده از سیستم حمل‌ونقل عمومی که شاید با آنها آشنایی ندارید را از بین ببرد.

شرکت ها و آژانس های اجاره خودرو با راننده و بدون راننده در استانبول وجود دارد. بسیاری از این شرکت‌ها و آژانس‌های اجاره خودرو دارای دفاتری در فرودگاه، مرکز شهر هستند که کرایه اتومبیل ارزان در استانبول و اتومبیل‌های عالی را با نرخ‌های نسبتاً ارزان ارائه می‌دهند.

همچنین می‌توانید اجاره خودرو ارزان در استانبول را به صورت آنلاین پیدا کنید. بسیاری از شرکت ها با رزرو آنلاین کرایه اتومبیل در استانبول، تخفیف های بزرگی قائل می شوند.

به خودرو نگاه کنید و مواردی مانند ترمز، فرمان و چراغ ها را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که خودرو خراش یا فرورفتگی نداشته باشد در صورت وجود خراش حتما از آن عکس بگیرید و در قرارداد ذکر کنید و برای شرکت عکس را قبل از تحویل خودرو بفرستید همچنین باید کمی وقت بگذارید و با کنترل های وسیله نقلیه آشنا شوید زیرا احتمالاً با کنترل های شما متفاوت هستند.

اجاره-خودرو-در-استانبول

اگر قصد اجاره خودرو در استانبول را دارید شرکت آقای ترکیه شما را یاری میکند. کافی است به لینک زیر مراجعه کنید و درخواست اجاره خودرو خود را ثبت کنید.

درخواست اجاره خودرو در استانبول

همچنین می توانید به سایت آقای ترکیه مراجعه کنید و کسایکه در استانبول خودرو اجاره می دهند و در سایت آقای ترکیه آگهی داده اند را پیدا کنید و با آنها در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که شرکت آقای ترکیه هیچ مسئولیتی بابت این آگهی ها ندارد و تمامی آگهی ها از طرف کاربران ثبت می شود. جهت مشاهده لیست آگهی های اجاره خودرو در استانبول کلیک کنید.

ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار

مدارک لازم برای اجاره ماشین در ترکیه

  • عکس پاسپورت
  • عکس گواهینامه بین المللی
  • شماره تلفن همراه
  • آدرس مجل اقامت

اجاره خودرو و الزامات رانندگی در استانبول

برای اجاره خودرو و رانندگی در ترکیه شما باید گواهینامه رانندگی معتبر داشته باشید و برای رانندگی حداقل ۱۸ سال و برای اجاره ماشین در استانبول ۲۱ سال سن داشته باشید. اکثر شرکت های کرایه خودرو به گواهینامه رانندگی حداقل برای یک یا دو سال نیاز دارند.

در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن

اجاره خودرو با قیمت مناسب در استانبول

یکی از بهترین روش های اجاره خودرو ارزان در استانبول،  رزرو آنلاین است. رزرو وسیله نقلیه خود قبل از سفر به شما کمک می کند که کمترین قیمت ممکن را برای اجاره ماشین در استانبول پرداخت کنید. یک نکته  برای مسافرانی که قصد اجاره ماشین در استانبول را دارند این است که، قیمت‌های آخر هفته اغلب ارزان‌تر از قیمت‌های اواسط هفته است.