۵ تکنیک برای فروش ملک! با این ۵ روش ملک خود را سریع تر به فروش برسانید

۵ تکنیک برای فروش ملک! با این ۵ روش ملک خود را سریع تر به فروش برسانید

15 شهریور 1401

حقوقی

۵ تکنیک برای فروش ملک! با این ۵ روش ملک خود را سریع تر به فروش برسانید
اگر قصد فروش ملک خود را دارید باید ۳ قانون مهم را در نظر داشته باشید، قیمت، قیمت، قیمت... وقتی صحبت از خانه ای می شود که در زمان مورد انتظار به فروش نمی رود اولین سوالی که باید در ذهن ایجاد شود و بررسی شود قیمت آن ملک است. برای املاک و مستغلات قیمت فروش ملک یک عامل مهم است به همین دلیل قبل از شروع به تبلیغات و آگهی باید استراتژی قیمت ملک را به درستی تعیین کنید. در این مقاله آقای ترکیه به شما ۵ تکنیک برای فروش ملک را بازگو می کند. ما در این مقاله به شما می گوییم چرا قیمت فروش ملک مهم است؟ قیمت فروش ملک چگونه محاسبه می شود؟ چه عواملی باعث بالا رفتن ارزش ملک می شود؟ ارزش گذاری فروش ملک
همه چزی درباره ی زندگی در ترکیه

هنگام تعیین قیمت فروش ملک به این نکات توجه کنید:

۱- چرا قیمت گذاری دقیق اهمیت دارد؟

می توانید با تعیین قیمت مناسب ملک، ملک خود را در زمان مورد انتظار به فروش برسانید یا برعکس، با تعیین قیمت نادرست ممکن است ملک شما به فروش نرود. به همین دلیل برای اینکه در وقت خود صرفه جویی کنید باید برای خانه خود قیمت مناسبی تعیین کنید در غیر این صورت تبلیغات شما بی فایده خواهد بود. اگر در هنگام تبلیغات خریداران کم هستند ابتدا باید بر روی قیمت گذاری ملک بیشتر تمرکز کنید.

اگر شماور املاک هستید و می خواهید آموزش کافی در ارتباط با اینکه چطور به یک مشاور املاک حرفه ای تبدیل شوید ببینید به سایت تخصصی آقای املاک مراجعه کنید و در قسمت وبلاگ به دسته بندی آموزش مشاور املاک بروید.

۲- آیا پایین آوردن ارزش خانه نسبت به ارزش واقعی خود کار درستی است؟

کاهش قیمت آپارتمان نسبت به ارزش واقعی خود تاثیر منفی دارد و ممکن است ملک شما برای مدت طولانی به فروش نرسد و این تصور را به خریدار می دهد ملکی که مدت هاست به فروش نرسیده است و قیمت آن پایین است مشل دارد. اگر قیمت ملک مورد نظر خود را بالاتر از ارزش خود تعیین کنید ممکن است مجبور شوید بعد از مدتی قیمت را کاهش دهید. اگر هنگام انتشار آگهی املاک، استراتژی قیمت را به درستی تعیین کنید روند فروش ملک موفقیت آمیز خواهد بود. آپارتمان

۳- آیا ارسال آگهی "فروش فوری" صحیح است؟

چه کسی مسئول قیمت گذاری املاک یشتر از ارزش واقعی ملک است؟ این امر گاهی توسط صاحب خانه ها و گاهی توسط مشاورین املاک که نمی توانند استراتژی قیمت گذاری مناسب داشته باشند انجام می شود. اکثر مواقع ارسال آگهی "فوروش فوری" برای ملک هایی که قیمت گذاری ملک بیشتر از قیمت واقغی است مشکل ساز خواهد بود. شما باید قیمت مناسسب تعیین کنید و توضیح دهید که چرا قیمت ملک این است.

۴- ارزش واقعی ملک چگونه محاسبه می شود؟

ابتدا باید بدانید ارزش ملک در منطقه مورد نظر چقدر است و املاک دیگر با چه قیمتی به فروش رفته اند؟ آیا در نزدیکی ملک مورد نظر مترو، بیمارستان، مرکز خرید و ... وجود دارد؟ چنین امکاناتی باعث افزایش قیمت ملک می شود. اگر آپارتمان شما نیاز به تعمیر دارد مثل رنگ آمیزی، بازسازی و ... باعث کاهش قیمت خانه می شود. پس بهتر است قبل از اینکه اقدام به فروش آپارتمان کنید برای اینکه ارزش آن را بالا ببرید حتما ملک را بازسازی کنید.

۵- چه ویژگی هایی باعث افزایش قیمت آپارتمان می شود؟

از جمله ویژگی هایی که ارزش خانه شما را بالا می برد مکان مرکزی، فاصله تا سیستم حمل و نقل عمومی، نمای زیبا، نورگیر، سن بنا، نزدیکی به بیمارستان، مدرسه، مرکز خرید و ... است.
در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن