چطور با سرمایه کم، در ترکیه صاحب کسب و کار شوید

اکثر مردم فکر می کنند برای اینکه بخواهند صاحب کسب و کاری شوند حتما باید سرمایه زیادی داشته باشند. ولی برعکس خیلی از مشاغل در ترکیه و حتی سراسر جهان وجود دارند که می توانید با آن شغل،  کسب و کاری راه اندازی کنید و بدرخشید.در ادامه شما را با چند نمونه از شغل هایی که در ترکیه می توانید راه اندازی کنید که نیاز به سرمایه کلان ندارد را معرفی می کنیم. لازم به ذکر است که این مبالغ حداقل هزینه می باشد و به طبع این هزینه ها کاملا وابسته به هزینه های تبلیغات، مغازه ای که اجاره می کنید، محله ای که می خواهید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید متغییر است.

کسب و کار در ترکیه

عکاسی برای شرکت های تبلیغاتی

اگه عکاس ماهری هستید و دوربین حرفه ای هم دارید می توانید به راحتی در ترکیه صاحب شغل شوید. ولی اگه نه عکاسی بلد هستید و نه دوربین دارید می توانید با هزینه ۵ الی ۱۰ هزار لیر،  دوربین حرفه ای بخرید و در  مراکز آموزش مردمی (HALK EĞITIM MERKEZLER) به صورت رایگان آموزش ببینید.

کسب و کار در ترکیه

معازه کفش

میانگین هزینه مورد نیاز برای باز کردن مغازه کفش فروشی در ترکیه به طور متوسط حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار لیره.

تولیدی های زیادی در ترکیه هستند که به قیمت مناسب، کفش های شما را تامین می کنند. فراموش نکنید که سود حاصل از فروش کفش رقم قابل توجهی است.

کسب و کار در ترکیه

مغازه لباس کودک

برای باز کردن مغازه لباس کودک نیازی به سرمایه زیادی ندارید و به طور متوسط با حدود ۱۰ الی ۱۲ هزار لیر می توانید راه اندازی کنید. حتما میدانید که این شغل، نیاز به دکوراسیون و مکان مناسبی هم دارد. اگه میخواهید یک مغازه کوچک اجاره کنید و دکوراسیون بزنید تقریبا ۲۵ الی ۳۰ هزار لیر هزینه لازم دارید.

کسب و کار در ترکیه

کارواش

یکی از شغل هایی که در ترکیه حتی ایران درامد بالایی دارد کارواش است.

برای راه انداری یک کارواش با تجهیزات، حدود ۱۲ الی ۱۵ هزار لیر سرمایه لازم دارید.

شغل هایی مثل عرضه مواد غذایی، گل فروشی، قالیشویی، تولید و عرضه قارچ های خوراکی، بوفه های کوچک شغل های دیگری هستند که می توانید با سرمایه اندک، کسب و کار بزرگی داشته باشید.

مطالب مشابه ...

2 دیدگاه‌

  1. مهدوی گفت:

    سلام آیا با این مشاغلی که نام بردین، میشه اقامت سرمایه گذاری گرفت؟

    • تیم تولید محتوا آقای ترکیه گفت:

      سلام وقت بخیر. بله می تونید سرمایه گذاری کنید و اقامت ترکیه دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
Powered by