تبلیغات در استانبول و ترکیه

تبلیغات در استانبول و ترکیه

15 شهریور 1401

دانستنی

تبلیغات در استانبول و ترکیه

در دوره ای زندگی می کنیم که تبلیغات حرف اول را می زند. هر کسب و کاری که دارید و یا اگر می خواهید به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کنید برای موفقیت و رشد بیزینس خود نیاز به تبلیغات دارید. شما می توانید به لطف شرکت های تبلیغاتی در ترکیه و کشورهای دیگر بیشتر دیده شوید. تبلیغات اینترنتی، تبلیغات محیطی، تبلیغات شبکه های مجازی مثل اینستاگرام، یوتیوب، تبلیغات در سایت ها می تواند در موفقیت کسب و کار شما نقش مهمی داشته باشد. شرکت آقای ترکیه این امکان را برای صاحبین مشاغل در شهرهای مختلف ترکیه به وجود آورده است که می توانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند. خدمات تبلیغات آقای ترکیه طبق استانداردهای جهانی است و با داشتن تیم خلاق، خلاقیت را بنای تمام خدمات قرار داده است. در ادامه شما را با انواع خدمات تبلیغاتی توسط آقای ترکیه آشنا خواهیم کرد.

ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار

انواع خدمات تبلیغات در ترکیه توسط شرکت آقای ترکیه

هولدینگ آقای ترکیه برای صاحبین مشاغل چندین راه برای تبلیغات کسب و کار در ترکیه قرار داده است.

درج آگهی در سایت نیازمندی های ترکیه

سایت آقای ترکیه اولین پرتال تبلیغاتی و درج آگهی نیازمندی های ایرانیان مقیم ترکیه است. شما در ترکیه هر شغلی که دارید می توانید در سایت آقای ترکیه آگهی درج کنید. تمامی مشاورین املاک می توانند ملک های اجاره و فروش خود را در سایت آگهی کنند. اگر در ترکیه سالن زیبایی دارید، اگر در ترکیه پزشک هستنید، اگر خدماتی مثل اخذ اقامت، افتتاح حساب، ارسال بار، خدمات درمانی، اجاره خودرو، تور، کنسرت و ... انجام می دهید می توانید در سایت آقای ترکیه شغل خود را آگهی کنید. این موضوع می تواند کمک شایانی هم به شما و هم به کسانیکه به دنبال کسب و کار شما هستند کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله راهنمای ثبت آگهی نیازمندی های ایرانیان مقیم ترکیه مراجعه کنید.

بنر تبلیغاتی در سایت آقای ترکیه

در ترکیه هر کسب و کاری دارید می توانید بنر تبلیغات کسب و کار خود را در سایت آقای ترکیه قرار دهید. بنر در 3 قسمت مختلف سایت قرار خواهد گرفت. این یکی از روش های جذاب و سود آور برای شماست.

اگر میخواهید در سایت آقای ترکیه تبلیغات بنری قرار دهید از طریق لینک زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره تبلیغات در ترکیه

معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

انواع خدمات تبلیغاتی و دیجیتال در ترکیه توسط آقای ترکیه

آقای ترکیه می تواند در ساخت تیزر های تبلیغاتی، طراحی سایت، برندینگ، طراحی گرافیک و چاپ و ... شما را یاری کند.

طراحی سایت و اپلیکیشن

طـراحی و باز طراحـی وب سایت، توسعه وب سایت طراحی اپلیکیشن موبایل

یک سایت مناسب می تواند شما را به بازار هدف و کاربران هدفمند بیشتر نزدیک کند و باعث رشد، برندینگ و در نهایت فروش محصولات شود. شرکت آقای ترکیه در ابتدا اهداف شما را بررسی می کند و با توجه به تجربه و تخصص تیم فنی شروع به طراحی سایت شما می کند. ما کمک می کنیم ایده های شما به واقعیت تبدیل شود. اگر قصد طراحی سایت اصولی دارید می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

درخواست مشاوره طراحی سایت

دیجیتال مارکتینگ

خدمات سئو، انواع تبلیغات اینترنتی شامل تبلیغات گوگل،تبلیغات بنری و کلیکی،تبلیغات شبکــه های اجتماعی، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

عکاسی و فیلمبرداری

عکـاسی صنعـتی، تیزر تبلیغاتی، عکــاسی تبلیغــاتی عکاسی هوایی (هلی شات)، عکاسی خبری، عکاسی ۳۶۰ درجه، فیلم صنعتی،انیمیشن تبلیغاتی، موشن گرافیک

طراحی گرافیک و چاپ

طراحی لوگو، طـراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، چاپ دیجیتــال، چاپ افست، طراحی ست اداری، طراحی هویت بصـری برنــد(کتابچــه برند)، طراحـی کاراکتـر خدمات چاپ ویژه، مدل سازی سه بعـدی طراحـی رابط کاربری

خدمات برندینگ

برندینـگ و ریبرندینگ، طـراحی هـویت بصـری برنـد (برند بوک)، تابلو تبلیغاتی

سمینار و رویداد

طراحی، مدیریت و اجرای رویدادها، انواع سمینارها همایش، نمایشگاه­‌های تخصصی، برگزاری مراسـم برای لانچ محصول جدید و مراسم‌­های مختلف سازمانی

جهت مشاهده نمونه کار ها به لینک زیر مراجعه کنید

تبلیغات در ترکیه

تعداد نظرات : 1
  • آکو
    15 اردیبهشت 1402
    سلام برای دیجیتال مارکتینگ سایت گیمینگ و کازینو، می خواستم شرایط رو بدونم