شهرهای ترکیه که بیشترین افزایش قیمت آپارتمان برای فروش را دارند

شهرهای ترکیه که بیشترین افزایش قیمت آپارتمان برای فروش را دارند

15 شهریور 1401

حقوقی

شهرهای ترکیه که بیشترین افزایش قیمت آپارتمان برای فروش را دارند
یکی از سوالات متداول برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات این است که "کدام یک از شهرهای ترکیه بیشترین افزایش قیمت مسکن برای فروش را داشته است؟" قیمت مسکن بر تصمیم خریداران مسکن و کسانی که می خواهند در املاک و مستغلات ترکیه سرمایه گذاری کنند تأثیر می گذارد. وقتی به داده های مربوط به قیمت فروش مسکن در ترکیه نگاه می کنیم استانبول در میان ۵ شهر برتر ترکیه  خود نمایی می کند. در فوریه ۲۰۲۱ از بین شهرهای ترکیه، استانبول بیشترین افزایش قیمت مسکن را داشته است. قیمت آپارتمان در استانبول
در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن

معرفی شهرهای ترکیه که بیشترین افزایش قیمت مسکن را داشته است

استانبول ، شهری پر طرفدار برای خریداران مسکن در ترکیه

این شهر بین شهرهای دیگر ترکیه در سال ۲۰۲۱، بیشترین افزایش قیمت مسکن را داشته و سرمایه گذاران زیادی را در حوزه مسکن به خود جذب کرده است.  به طور میانگین قیمت آپارتمان در استانبول به ازای هر متر مربع در بازار مسکن ۵۵۵۸ لیر محاسبه شده که نسبت به ماه گذشته ۲.۲۶ درصد افزایش داشته است. به طور میانگین برای خرید یک آپارتمان در استانبول باید بین ۴۰۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰ لیر بودجه داشته باشید. اگر می خواهید از قیمت آپارتمان در مناطق مختلف استانبول اطلاعات بیشتری دریافت کنید به مقاله قیمت آپارتمان در مناطق مختلف استانبول مراجعه نمایید. قیمت آپارتمان در تمام مناطق استانبول و شهرهای دیگر بسته به عوامل مختلفی اعم از رزیدانس، برج، سن بنا، امکانات، متراژ و ... متغیر است.

موغلا ، ستاره درخشان در املاک و مستغلات

موغلا دومین شهر ترکیه است که بیشترین افزایش قیمت مسکن را داشته که قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در این شهر به طور میانگین ۴۶۵۲ لیر محاسبه شده که نسبت به ماه گذشته ۲.۷۸ درصد افزایش قیمت داشته است. این شهر با توجه به شیوع همه گیری کرونا به  به یکی از درخشان ترین ستاره های املاک و مستغلات تبدیل شد.

ازمیر، شهری همیشه زنده

ازمیر به دنبال استانبول و موغلا ، بیشترین افزایش قیمت را در حوزه مسکن داشته که قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در این شهر ۴۲۲۵ لیر محاسبه شده است و به یکی دیگر از شهرهای پر طرفدار ترکیه برای خرید ملک تبدیل شده است. قیمت آپارتمان در ازمیر نسبت به ماه گذشته ۱.۲۴ درصد افزایش داشته . به طور میانگین برای خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۲۱ باید بین ۴۰۰ تا ۵۵۰ هزار لیر بودجه داشته باشید.

آنتالیا

آنتالیا چهارمین شهر ترکیه است که بیشترین قیمت آپارتمان را داشته و این شهر نیز طرفداران زیادی را در حوزه مسکن دارد. به طور میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در سال ۲۰۲۱، ۴۰۰ لیر محاسبه شده است. بر این اساس اگر شما بخواهید آپارتمانی در آنتالیا خریداری کنید باید بین ۴۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار لیر بودجه داشته باشید.

ادیرنه، شهر تاریخی ترکیه

ادیرنه یکی از شهرهای مهم و تاریخی ترکیه است که بیشترین افزایش قیمت آپارتمان برای خرید در حوزه املاک و مستغلات ترکیه را داشته است. میانگین قیمت آپارتمان در ادیرنه در سال ۲۰۲۱ به ازای هر متر مربع ۳۳۰۰ لیر محاسبه شده است. بر این اساس برای خرید آپارتمان در این شهر بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار لیر بودجه لازم است. همانطور که در بالا نیز اشاره کرده ایم، قیمت آپارتمان در همه شهرهای ترکیه به عوامل مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال اگر شما بخواهید داخل پروژه با امکانات فوق العاده ملک خریداری کنید قیمت ها بسته به متراژ و امکانات بالا است.
همه چزی درباره ی زندگی در ترکیه