هر آنچه که باید درباره پاپارا کارت ترکیه و افتتاح حساب در پاپارا بدانید

هر آنچه که باید درباره پاپارا کارت ترکیه و افتتاح حساب در پاپارا بدانید

1 آذر 1402

حقوقی

هر آنچه که باید درباره پاپارا کارت ترکیه و افتتاح حساب در پاپارا بدانید

ترکیه یکی از محبوب ترین کشورها برای گردش و سرگرمی، به خصوص خرید کردن است. همانطور که می دانید تمامی بانک های ترکیه برای ایرانی ها  حساب باز نمی کند . اگر میخواهید کارت بانکی داشته باشید،  یکی از گزینه های پیش روی شما افتتاح حساب پاپارا کارت ترکیه است. ما در این مطلب هر آنچه که باید درباره پاپارا کارت ترکیه بدانید اعم از نحوه افتتاح حساب پاپارا کارت ترکیه و طریقه فعالسازی پاپارا کارت  را آموزش داده ایم. پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید. 

فهرست مطالب

معرفی پاپارا کارت ترکیه 

طریقه افتتاح حساب پاپارا کارات ترکیه

طریقه فعالسازی پاپارا کارت ترکیه

پاپارا-کارت-ترکیه

معرفی پاپارا کارت ترکیه 

پاپارا یک شرکت فناوری مالی است که خدمات مدیریت مالی و پرداخت الکترونیکی را ارائه می‌دهد. این شرکت به شما امکان می‌دهد تا به راحتی حساب بانکی دیجیتال در ترکیه داشته باشید و از طریق آن پرداخت‌ها و انتقال‌های پولی را انجام دهید. پاراپا، بانک نیست موسسه مالی است که می توانید کارهای مالی خود را انجام دهید ولی مثل بانک ها شعبه حضوری ندارد.

با افتتاح حساب پاپارا کارت ترکیه ، شما می‌توانید به راحتی پول برای کسی واریز کنید و یا پول به پاپارا کارت شما ارسال کنند، قبوض خود را پرداخت کنید و حتی از خدمات مختلفی مانند خرید اینترنتی استفاده کنید. همچنین، پاپارا کارت به شما امکان می‌دهد تا بتوانید خرید های آنلاین خود را انجام دهید. 

با این حساب دیجیتال، شما می‌توانید به راحتی به خدمات بانکی از جمله انتقال پول، پرداخت قبض، خرید اینترنتی و ... دسترسی داشته باشید. این حساب بانکی دیجیتال می‌تواند برای افرادی که به دنبال راحتی و سرعت در انجام معاملات مالی هستند، یک گزینه عالی باشد.

پاپارا کارت ترکیه همچنین امکاناتی مانند مدیریت هویت دیجیتال، امنیت بالا و ارائه گزارش‌های مالی نیز ارائه می‌دهد. این امکانات به شما کمک می‌کنند تا به راحتی مدیریت مالی خود را انجام دهید و از امنیت بالایی برخوردار باشید.

معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

طریقه افتتاح حساب پاپارا کارات ترکیه

این نکته را در نظر بگیرید افتتاح حساب در پاپارا کارت ترکیه برای کسانی است که اقامت ترکیه را دارند زیرا اطلاعات هویتی اعم از شماره کیمیلیک مورد نیاز است. افتتاح حساب در پاپارا کارت بدون هزینه است و از شما هزینه ای دریافت نمی شود. 

برای افتتاح حساب در پاپارا بانک از دو طریق می توانید اقدام کنید: یا باید اپلیکیشن پاپارا بانک را از طریق گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید یا از طریق سایت پاپارا اقدام میکنید. 

افتتاح-حساب-در-پاپارا

وقتی سایت یا اپلیکیشن را باز کردید روی گزینه Papara Hesabı Aç کلیک میکنید. در صفحه جدید که برایتان باز می شود می توانید شماره موبایل، یا آدرس جیمیل یا فیس بوک را وارد کنید و روی گزینه Devam Et کلیک میکنید. 

حساب-پاپارا

اگر آدرس جیمیل خود را وارد کردید در صفحه بعد از شما شماره تماس می خواهد آن را وارد می کنید و روی باکس دومی کلیک میکنید. برایتان کد پیامک می شود آن کد را وارد می کنید و روی گزینه Hesabımı Aç کلیک میکنید. 

papara

در صفحه ای که باز می شود شما باید نام، نام خانوادگی، ایمیل و رمز ورود به سیستم را وارد میکنید. رمز باید 6 کاراکتر باشد. و روی باکس کوچک کلیک میکنید و روی گزینه Hesabımı Aç کلیک می کنید. شما موفق به افتتاح حساب پاپارا کارت شدید. 

تائید-حساب-پاپارا

در صفحه باز شده اطلاعات شما را نمایش می دهد و پائین نام شما نوشته شده onaysis. این یعنی هنوز حساب شما تائید نشده است. برای تائید باید روی گزینه Onaylı hesaba geç کلیک می کنید. 

در صفحه باز شده از شما اطلاعات شخصی را میخواهد. به ترتیب:

 • در قسمت kimlik tip کلیک میکنید و نوع کیملیک را انتخاب میکنید. باید گزینه Yabancı kimlik kartı را انتخاب کنید.

 • در قسمت Uyruk، ملیت خود را انتخاب می کنید. 

 • در قسمت İsim، نام خود را وارد کنید

 • در قسمت Soyisim، نام خانوادگی را وارد کنید

 • در قسمت TC kimlik no، شماره کیملیک خود را وارد کنید

 • در قسمت Doğum tarihi، تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید. 

 • در قسمت Meslek seç، شغلتان را انتخاب کنید و در آخر روی گزینه  onayla کلیک کنید.

باز-کردن-حساب-پاپارا

صفحه جدیدی برای شما باز می شود که نشان می دهد حساب شما تائید شده. برای انتخاب نوع کارت روی گزینه black kart iste کلیک میکنید و در صفحه جدید نوع پاپارا کارت را انتخاب می کنید و روی گزینه black kart iste کلیک میکنید.

افتتاح-حساب-پاپارا-کارت

صفحه ای برایتان باز می شود که باید آدرس محل اقامتتان را وارد کنید. به ترتیب:

 • در قسمت il، شهر مهر سکونت را انتخاب میکنید

 • در قسمت İlçe، منطقه ای که در آن ساکن هستید را انتخاب می کنید. 

 • در قسمت mahalle، محله را انتخاب میکنید. 

 • در قسمت Adresi tamamla، آدرس کامل محل اقامتتان را می نویسید (باید آدرس دقیق را تایپ کنید. پیشنهاد میکنید از روی یکی از قبوض برق یا گاز بنویسید) و روی گزینه Devam Et کلیک میکنید.

به این صورت درخواست پاپارا کارت ترکیه شما ثبت می شود. بعد از 1 هفته پاپارا کارت شما به آدرسی که ثبت کرده اید ارسال می شود. 

جدیدا پاپارا کارتی به نام متال کارت را ارائه داده که جنسش از فلز است. اگر میخواهید این کارت را انتخاب کنید مبلغ 1000 لیر باید پرداخت کنید. امکاناتی که متال کارت پاپارا دارد شامل: 

 • سقف تراکنش نامحدود

 • در کل جهان می توانید از آن استفاده کنید

 •  در خودپرداز آک بانک کمیسیونی برای برداشت پول نقد کمیسیونی کسر نمی شود.

بعد از اینکه پاپارا کارت به دست شما رسید باید این کارت را در سایت و یا اپلیکیشن پاپارا فعال کنید که در ادامه طریقه فعالسازی پاپارا کارت ترکیه را آموزش داده ایم 

همه چزی درباره ی زندگی در ترکیه

طریقه فعالسازی پاپارا کارت ترکیه

وقتی پاپارا به دست شما رسید وقتی پاکت را باز کنید کارت شما به همراه کاغذ را مشاهده میکنید. این برگه برای فعالسازی مورد نیاز است. برای فعالسازی پاپارا کارت ترکیه وارد اپلیکیشن پاپارا می شوید . از پائین سمت راست روی گزینه پاپارا کارت کلیک می کنید. روی برگه جدید روی گزینه papara black kard کلیک می کنید. و در برگه جدید روی گزینه aktive et کلیک میکنید. یک صفحه ای باز می شود که از شما می خواهد بارکد را اسکن کنید. برای اینکار روی برگه کاغذی که برایتان ارسال شد یک بارکدی وجود دارد که باید آن را اسکن کنید. کافی است برگه را جلوی دوربین گوشی قرار دهید و گزینه yazarak aktive et را انتخاب کنید. 

در صفحه جدید که باز می شود باید مشخصات کارت خود را به ترتیب زیر وارد کنید. 

 • در قسمت Kart numarası، شماره کارت روی پاپارا کارت

 • در قسمت Son kullanma tarihi، تاریخ انقضا کارت

 • در قسمت Güvenlik kodu، شماره cvv کارت را وارد می کنید. و روی گزینه aktive et کلیک میکنید. 

 • در مرحله بعدی باید یک رمز برای کارت خود انتخاب کنید کافی است روی پنجره ای که نشان داده کارت شما فعال شده روی گزینه Kart şifresi belirle کلیک کنید و در صفحه جدید رمز 4 رقمی خود را وارد میکنید و گزینه  tamam را کلیک می کنید. 

به همین راحتی توانستید فعالسازی پاپارا کارت ترکیه خود را انجام دهید.