مشاوران املاک چطور در تابستان آپارتمان های خود را با سرعت بیشتری به فروش برسانند؟

مشاوران املاک چطور در تابستان آپارتمان های خود را با سرعت بیشتری به فروش برسانند؟

15 شهریور 1401

حقوقی

مشاوران املاک چطور در تابستان آپارتمان های خود را با سرعت بیشتری به فروش برسانند؟
شلوغ ترین ماه های سال در املاک و مستغلات آغاز شده است. با روزهای گرم تابستان ، تعداد تبلیغات خرید آپارتمان در ترکیه و سایر کشورها نیز در حال افزایش است. طبق یک مطالعه ، ۶۰ درصد ملک ها در ترکیه یا کشورهای دیگر، در تابستان فروخته یا خریداری می شوند. بنابراین چگونه مشاوران املاک می توانند از این دوره استفاده بهتری داشته باشند ، چگونه می توانند در تابستان آپارتمان های بیشتری بفروشند؟ هنگام تهیه آگهی های ملکی برای فروش یا اجاره ، چه مواردی باید برجسته شود؟ آقای ترکیه در این مطلب نکات مهمی که برای فروش ملک در تابستان باید بدانید را بازگو می کند. خرید ملک در ترکیه
درخواست مشاوره در ترکیه

نکاتی برای فروش آپارتمان توسط مشاورین املاک

ما روش هایی برای فروش خانه های بیشتر به مدت سه ماه برای مشاوران املاک جمع آوری کرده ایم. در اینجا نکاتی برای تهیه آگهی های ملکی برای فروش آپارتمان آورده شده است که هم روی آنها کلیک بیشتری می شود و هم به سرعت به فروش تبدیل می شوند ...

بیشتر بخوانید: چگونه می توان برای فروش ملک یا آپارتمان عکس تبلیغاتی گرفت؟

کاری که باید قبل از فروش خانه تابستانی خود برای فروش انجام دهید

  • ابتدا از محل آپارتمان  خود برای فروش به خوبی مطلع شوید. اطلاعات دقیق مانند فاصله با دریا ، نزدیکی به مراکز  خرید، پارک ها، امکانات و ... را داشته باشید.
  •  از روند فروش سایر املاک و مستغلات اطراف خانه ای که برای فروش ارائه می دهید ، مطلع شوید. با مقایسه قیمت ، قیمت فروش خانه را تعیین کنید.
  •  اگر آپارتمان شما دست دوم است ، می توانید مناطق تعمیر یا نوسازی را تعیین کنید تا صاحب ملک، در این مورد اقدام کند. به این ترتیب می توانید به راحتی مشتریان بالقوه خود را تحت تأثیر قرار داده و فروش را سریع انجام دهید.

بیشتر بخوانید: مشاور املاک در ترکیه، ۷ راز برای مشاورین املاک موفق!

  •  آپارتمانی که قصد فروش آن را دارید باید تمیز و مرتب باشد .
  •  مراقب باشید که خانه بزرگ ، روشن و راحت باشد ، فکر کنید مشتریان بالقوه شما تعطیلات خود را در اینجا می گذرانند.
  •  در ویلا ها، نه تنها فضای داخلی خانه ، بلکه محیط بیرونی نیز مهم است. به جزئیاتی مانند تمیز کردن باغ و استخر خانه توجه کنید.
  •  متن آگهی حرفه ای آماده کنید.  آگهی آپارتمان برای فروش را با جزئیاتی مانند فاصله از دریا ، نزدیكی به مراكز و ... به صورت حرفه ای تهیه كنید.
  • شفاف و واضح بودن تبلیغ شما به شما امکان می دهد یک گام از سایر تبلیغات جلوتر باشید. تبلیغات کپی پیست می تواند باعث بی اعتمادی خریداران بالقوه شود. به همین دلیل ، برای آگهی آپارتمان های فروشی خود تبلیغاتی تهیه کنید که ویژگی های آن خانه را توصیف کند.
  •  یکی از بزرگترین اشتباهات مشاوران املاک و مستغلات ، پنهان کردن آدرس هنگام ارسال خانه برای فروش یا اجاره است. این می تواند یک مشکل اعتماد برای خریداران بالقوه ایجاد کند. علاوه بر این ، اگر نام محله و خیابان را در متن توضیحات وارد کنید ، از موتورهای جستجو ترافیک زیادی خواهید گرفت.
معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه