چگونه می توان برای فروش ملک یا آپارتمان عکس تبلیغاتی گرفت؟

چگونه می توان برای فروش ملک یا آپارتمان عکس تبلیغاتی گرفت؟

15 شهریور 1401

دانستنی

چگونه می توان برای فروش ملک یا آپارتمان عکس تبلیغاتی گرفت؟
آیا می دانید ۶۰ درصد از کسانی که می خواهند ملک یا آپارتمان خریداری کنند ابتدا به عکس های تبلیغات ملکی نگاه می کنند؟ عکس های بزرگ و چشمگیر افراد بیشتری را که به دنبال آپارتمان برای فروش یا اجاره هستند جذب می کند. کسانی که می خواهند سریعتر در فروش املاک و مستغلات نتیجه بگیرند باید برای عکاسی از املاک و مستغلات برای فروش یا اجاره وقت بگذارند. در این مقاله آقای ترکیه به شما ۵ راه برای اینکه بتوانید برای فروش و یا اجاره خود عکس تبلیغاتی بگیرید را بازگو می کند. عکس تبلیغاتی
معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

۵ تکنیک برای گرفتن عکس تبلیغاتی ملکی

خود را به عنوان یک خریدار در نظر بگیرید

همیشه روی جزئیات خانه ای که می خواهید بفروشید یا اجاره دهید تمرکز کنید، مانند افرادی که به دنبال خانه هستند فکر کنید. اگر می خواهید این خانه را بخرید چه قسمت هایی را می خواهید ببینید؟ نور خانه، نمای آن، نمای خارجی ساختمان، عرض آشپزخانه، ویژگی های بالکن، نمای ... همه آنها را دوباره مرور کنید. این ایده ها می توانند در عکس جلب توجه کنند.

نور خوب

مهم نیست که دوربین شما چقدر حرفه ای باشد، اگر نتوانید نور خوبی تأمین کنید، نمی توانید عملکرد عکاسی موثری داشته باشید. برای یک عکس حرفه ای، باید تعادل نور را در این زمینه حفظ کنید. می توانید برای مناطقی که می خواهید برجسته کنید به خصوص هنگام عکسبرداری نور بیشتری استفاده کنید. می توانید از نور اضافی برای گوشه های تاریک خانه استفاده کنید و می توانید اتاق هایی با پنجره های بزرگ برای عکسبرداری انتخاب کنید. اگر قرار است از خارج خانه عکس بگیرید، بهترین ساعات روز از نظر نور صبح و بعدازظهر است ... برای عکس های داخلی ، ساعاتی که بیشترین آفتاب را دریافت می کنند مناسب ترند.

بیشتر بخوانید: مشاور املاک در ترکیه، ۷ راز برای مشاورین املاک موفق!

آگهی ملکی

تجهیزات مناسب برای عکاسی داشته باشید

اگر می خواهید عکس خوبی بگیرید، باید سه پایه و دو لنز زاویه دید داشته باشید. لنزهای با زاویه دید گسترده اجازه می دهند بسیاری از اشیا به خصوص در فضاهای تنگ دیده شوند. برای عکس های واضح و بدون تاری ، سه پایه را در بهترین گوشه نور قرار دهید و عکس های خود را از آنجا بگیرید.

صحنه را تنظیم کنید

اگر می خواهید از خانه ای عکاسی کنید که هیچ مبلی در آن نیست کار شما بسیار دشوار است! برای ایجاد ترکیب بندی خوب ممکن است به چند تکه مبلمان نیاز داشته باشید. به یاد داشته باشید، زاویه ای که از چشم انسان و دوربین دیده می شود هنگام عکس گرفتن یکسان نیست بنابراین، از دوربین نگاه کنید، ترکیب را تعیین کنید و از آن طریق عکس بگیرید. اگر داخل آپارتمانی که می خواهید عکاسی کنید شلوغ است، می توانید برخی از اشیا را بردارید و ترکیب بندی مناسبی ایجاد کنید.

از نرم افزار ویرایش عکس استفاده کنید

ممکن است شما عکس خوبی گرفته باشید ، اما می توانید آنها را عالی نیز کنید. برای عکسهایی که گرفته اید  می توانید از برنامه های ویرایش عکس استفاده کنید. با یک جستجوی کوتاه در اینترنت می توانید بهترین برنامه هایی را پیدا کنید که استفاده از آنها آسان باشد.
درخواست مشاوره در ترکیه
تعداد نظرات : 5
 • بهروز نوروزی
  15 شهریور 1401
  بسیار عالی ، استفاده کردیم ، ممنون
  ادمین آقای ترکیه
  11 اردیبهشت 1400
  سلام . ممنون از شما که برامون نوشیتید.
 • حمید
  15 شهریور 1401
  مثل همیشه عالی
  ادمین آقای ترکیه
  8 اردیبهشت 1400
  سلام. سپاس از شما
 • محسن فرزام فر
  15 شهریور 1401
  با سلام فرزام فر هستم با مطالب این شرکت بزرگ روز به روز پیشرفت را میبینم
  ادمین آقای ترکیه
  8 اردیبهشت 1400
  سلام سپاس از شما و انرژ خوبتون
 • داود نصیری
  15 شهریور 1401
  ممنون از مطالب خوبتون
  ادمین آقای ترکیه
  8 اردیبهشت 1400
  سپاس از همراهی شما
 • میلاد داودپور
  15 شهریور 1401
  بسیار عالی ممنون هستم بابت مجموعه بسیار حرفه ای راضی راضی بودم ممنون از خرید خوبی که انجام دادید مطمئنا به دوستان و آشنایان خودم معرفی خواهم کرد سپاسگزار.
  ادمین آقای ترکیه
  8 اردیبهشت 1400
  سلام. سپاس از حمایت شما