معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول

معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول

16 مرداد 1402

جاذبه گردشگری

معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول

وقتی نام استانبول را می شنویم بی شک به یاد خرید کردن در این شهر پرهیایو و رنگارنگ می افتیم. میدان تکسیم استانبول یکی از میدان های معروف در استانبول است که همه گردشگران بدون شک به این میدان آمده اند و از آن دیدن کرده اند. امروز در وبلاگ آقای ترکیه قصد داریم مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول را معرفی کنیم پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار

معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول

گردشگرانی که به استانبول سفر می کنند معمولا در سلطان احمد، بی اوغلو، بشیکتاش و کادیکوی اقامت دارند به خصوص میدان تکسیم و خیابان های اطراف آن! یکی از کارهایی که در استانبول اکثر گردشگران انجام می دهند، خرید کردن است. میدان تکسیم و اطراف آن پر از مراکز خرید مدرن است که هم می توانید با قیمت مناسبی خرید کنید و هم از جاذبه های گردشگری دیدن نمایید. مراکز خرید زیادی در اطراف میدان تکسیم استانبول وجود دارد که می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی به آنها دسترسی داشته باشید.

  • خرید کردن در خیابان استقلال

وقتی اسم میدان تکسیم می آید بی شک یاد خیابان استقلال می افتیم که با پیاده روی هم می توانیم از جاذبه های گردشگری دیدن کنیم و هم در بوتیک ها و فروشگاه هایی که در اطراف خیابان وجود دارند خرید کنیم. مراکز خرید مدرن در خیابان استقلال استانبول وجود دارند که می توانید با قیمت مناسبی خرید کنید.

  • مرکز خرید دمیرورن - Demiroren Shopping Mall

مرکز خرید دمیرورن در خیابان استقلال قرار دارد و تنها ۵ دقیقه پیاده تا میدان تکسیم فاصله دارد. این مرکز خرید گزینه مناسبی برای کسانی است که قصد دارند سوغاتی خریداری کنند. می توانید در این مرکز خرید خریدی با کیفیت با قیمت مناسب را داشته باشید. ما به شما توصیه می کنیم بعد از دیدن مرکز خرید دمیرورن حتما در خیابان استقلال گشتی بزنید و در مسیر برج گالاتا قدم بزنید شاید بتوانید گزینه های مناسب تری را پیدا کنید. به خصوص خیابان گالیپ دده که از انتهای خیابان استقلال شروع می شود و تا  برج گالاتا ادامه دارد و امروزه بسیار محبوب است. اخیرا بوتیک ها، کافه ها و مغازه های زیادی در این خیابان افتتاح شده و می توامید سوغاتی های زیادی را خریداری کنید.

  • مرکز خرید جواهیر استانبول - Cevahir Shopping Mall

مرکز خرید جواهیر نه تنها در استانبول بلکه در اروپا نیز بزرگ ترین مرکز خرید شناخته شده است. این مرکز خرید عنوان بهترین و جذاب ترین مراکز خرید اطراف میدان تکسیم را از آن خود کرده که بیش از ۲۰۰ فروشگاه با برند های مطرح جهانی و ترکی را در خود جای داده است. مرکز خرید جواهیر ، جایی که می توانید محبوب ترین مارک های لباس محلی را پیدا کنید ، نه تنها به عنوان یک مرکز خرید بلکه به عنوان یک مرکز فرهنگ و هنر طراحی شده است. برخی از بهترین سالن های سینما در استانبول در این مرکز خرید وجود دارد ، علاوه بر این ، یک صحنه از تئاتر دولتی استانبول وجود دارد. برای رسیدن به مرکز خرید جواهیر می توانید از میدان تقسیم سوار مترو شده و در ایستگاه Sisli / Mecidiyekoy پیاده شوید. اگر هنگام خروج از ایستگاه مترو خروجی شیشلی را دنبال کنید ، می توانید درست روبروی جواهیر قرار بگیرید. مرکز خرید کانیون استانبول

  • مرکز خرید کانیون استانبول - Kanyon Shopping Mall

مرکز خرید کانیون استانبول یکی از اولین مراکز خرید در فضای باز استانبول است. کانیون که طراحی فوق العاده ای دارد ، مغازه های مارک های کاملا لوکس است. در این مرکز خرید رستوران های معروف وجود دارند که می توانید بعد از خرید کردن در رستوران هایش غذاهای ترکی و بین المللی را امتحان کنید. می توانید با استفاده از مترو از میدان تکسیم به این مرکز خرید برسید که در لونت واقع شده است. وقتی از تکسیم با مترو حرکت می کنید ، می توانید در ایستگاه 4 ، Levent پیاده شوید و از آنجا می توانید پیاده تا مرکز خرید کانیون بروید.

  • مرکز خرید نیشانتاشی استانبول - City’s Nisantasi

مرکز خرید نیشانتاشی یکی از مراکز خرید کوچک در استانبول است. دلیل اینکه ما این مرکز خرید را پیشنهاد می کنیم ، داشتن گزینه های عالی برای کسانی است که دوست دارند در اطراف خرید کنند. زیرا محله نیشانتاشی برای کسانی که می خواهند در استانبول لباس بخرند بهشت است. این مرکز خرید که دارای رستوران های معروف بسیار زیادی در طبقه مواد غذایی است ، قادر به جلب توجه افراد خوش خوراک است. پس از خرید، می توانید از بوتیک های نیشانتاشی نیز دیدن کنید. زیرا طراحانی که تحولات مد دنیا را از نزدیک دنبال می کنند معمولاً در این منطقه قرار دارند. از این لحاظ ، نیشانتاشی مکانی ایده آل برای خرید لباس زنانه است.

  • مرکز خرید ایستینیه پارک - IstinyePark

مرکز خرید ایستینیه پارک از مجلل ترین مراکز خرید استانبول است که خود را در لیست محبوب ترین گزینه مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول جای داده است . شما می توانید فروشگاه های معروف ترین مارک های لباس جهان را در این مرکز خرید  پیدا کنید. با توجه به مجاورت با مجلل ترین مناطق استانبول در امتداد تنگه بسفر ، ایستینیه جایی است که بسیاری از نام های معروف در آن رفت و آمد می کنند. این مرکز خرید در ۱۲ کیلومتری میدان تکسیم واقع شده است. اگرچه در نگاه اول به نظر دور افتاده می رسد اما با حمل و نقل عمومی می توان از تکسیم به راحتی به آن رسید. اگر در میدان تکسیم سوار مترو شوید ، می توانید در ایستگاه 8 (ITU-Ayazaga) پیاده شده و به مرکز خرید ایستینیه پارک بروید. مراکز خرید معروف در استانبول

در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن

دیگر مراکز خرید نزدیک میدان تکسیم استانبول

به غیر از مراکز خرید ، مکان های خرید زیادی در اطراف میدان تکسیم وجود دارد. از این جمله می توان به خیابان استقلال ، گالاتا و کاراکوی نیز اشاره کرد. به عنوان مثال ، خیابان Serdar-i Ekrem ، نزدیک برج گالاتا ، یکی از خیابان های محبوب خرید و فروش اخیر است. اگر از خیابان Yuksek Kaldirim به دنبال برج گالاتا بروید، می توانید به کاراکوی برسید. مغازه های زیادی در کاراکوی وجود دارند  می توانید مارک هایی مانند North Face ، Columbia و Jack Wolfskin را از کاراکوی با قیمت های خوبی خریداری کنید. علاوه بر این ، بسیاری از مغازه های عتیقه فروشی زیبا در خیابان Cukurcuma در جهانگیر وجود دارد. Cukurcuma ، یکی از معدود مکان هایی که می توانید برای خرید وسایل عتیقه در استانبول خرید کنید. اگر پیاده روی دوست دارید ، می توانید از پل گالاتا عبور کرده و به Eminonu (محله امینونو استانبول) بروید.