مشاوران املاک قبل از اینکه ملک را نشان دهند این نکات را رعایت کنند!

مشاوران املاک قبل از اینکه ملک را نشان دهند این نکات را رعایت کنند!

15 شهریور 1401

حقوقی

مشاوران املاک قبل از اینکه ملک را نشان دهند این نکات را رعایت کنند!
مشاوران املاک آگهی هایی را در وب سایت های املاک و مستغلات منتشر می کنند که نیازهای کسانی را که به دنبال خانه برای فروش و اجاره آپارتمان هستند برطرف می کند. یکی از مهمترین فرآیندهای مشاورانی که قصد دارند املاک و مستغلات موجود در مجموعه خود را در اسرع وقت بفروشند و یا اجاره دهند، زمان مناسب برای بازدید ملک به مشتریانشان است. باید چند نکته مهم و کلیدی را در نظر داشته باشند تا یک بازدید حرفه ای داده باشند. ما در این مطلب قصد داریم ۴ قانون طلایی را برای مشاوران املاک قبل از بازدید دادن ملک بیان کنیم.

بیشتر بخوانید:آموزش مشاوران املاک

مشاور املاک
همه چزی درباره ی زندگی در ترکیه

۴ نکته مهم برای مشاوران املاک قبل از نشان دادن ملک به مشتریان

لازم است به نکاتی توجه کنید تا مناسب ترین محیط را برای بازدید مشتریان از خانه انتخابیایجاد کنید. فراموش نکنید افرادی که ملک را به آنها نشان می دهید صاحبان احتمالی آن خانه هستند. وظیفه مشاوران املاک این است که این صحنه را کاملاً آماده کنند.
  • به قدرت برداشت اول اعتقاد داشته باشید!

اولین برداشت ها همیشه تأثیر ماندگاری را ایجاد می کنند. اگر ورودی آپارتمانی که به مشتریان نشان می دهید تمیز و مرتب نباشد ، ممکن است اولین برداشت خوب نباشد. شما می توانید برای ترتیب این مسائل منفی از صاحب خانه ای که می خواهد ملک خود را به فروش برساند بخواهید تا ورودی را تمیز کند. مطمئن باشید  ظاهر نامرتب اولین تأثیر منفی را بر جای می گذارد. یک درب ورودی  شیک این احساس را در مشتریان شما ایجاد می کند که قصد دارند از یک آپارتمان "امن" و "خوب" بازدید کنند.
  • به مشتریان خود اجازه دهید خواب ببینند

وقتی خریداران بالقوه از خانه ای دیدن می کنند  آنها می خواهند بتوانند زندگی ای را که در آنجا با خانواده خود می گذرانند تصور کنند. وسایل شخصی و عکس های مالک می تواند مانعی را برای خریدار ایجاد کند. شما می توانید به صاحبخانه پیشنهاد دهید تا وسایل شخصی خود را بردارد، تمام قسمتهای خانه را تمیز کند. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی خود را در خانه تصور کنند. می تواند در مورد چیدمان ها و برنامه های چیدمانی که انجام خواهد داد فکر کند. شما یک قدم به فروش یا اجاره خانه نزدیک خواهید شد. بازدید ملک توسط مشاور املاک
  • به محض ورود به ملک مورد نظر توضیحات را شروع نکنید!

وقتی درب آپارتمان را باز می کنید به مشتریان اجازه دهید ابتدا وارد شوند. به محض ورود به آپارتمان ، اطلاعاتی در مورد آپارتمان ارائه نکنید. اجازه دهید مشتری شما ابتدا آپارتمان را به خوبی بررسی کند و نکات مثبت را پیدا کند. منتظر بمانید تا س سوالات خود را در مورد آپارتمان شروع کنند تا نکات برجسته آپارتمان را شناسایی و لیست کنند. ممکن است کمی وقت بگیرد. امکان دارد اگر چند نفر برای بازدید ملک آمدند باهم اختلاف نظر داشته باشند وظیفه شما این است که اطلاعات روشن کننده و یا پیشنهاد به آنها بدهید اما توصیه نکنید!
  • دیوارهای روشن، نور را بهتر منعکس می کنند

رنگ دیوارهای رنگ روشن باعث می شود خانه جادارتر به نظر برسد زیرا نور بیشتری را منعکس می کند. مشتریان شما همیشه بیشتر تحت تأثیر یک آپارتمان روشن با فضایی وسیع قرار می گیرند. به همین دلیل ، شما باید ساعاتی را انتخاب کنید که نور روز زیاد باشد.
درخواست مشاوره در ترکیه