معرفی بهترین بازارهای عمده پوشاک در استانبول

معرفی بهترین بازارهای عمده پوشاک در استانبول

16 مرداد 1402

جاذبه گردشگری

معرفی بهترین بازارهای عمده پوشاک در استانبول

جای تعجب نیست که بازار عمده فروشی پوشاک ترکیه یکی از بازارهای پیشرو در جهان است. وقتی نوبت به خرید عمده لباس می رسد، استانبول یکی از شهرهای برتر با تعدادی از بهترین عمده فروشان است در این شهر بازارهای عمده فروشی ریادی وجود دارد که به دلیل تنوع بالا برای تمامی سلیقه ها مناسب است وقتی وارد این بازار ها می شوید ساکنان محلی، گردشگران  و حتی بازرگانان را می بینید . اگر به دنبال بهترین بازارهای عمده فروشی پوشاک در استانبول هستید این مطلب مناسب شماست.

معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

معرفی بازارهای عمده پوشاک در استانبول

بازارهای عمده فروشی پوشاک استانبول در ترکیه یکی از پرطرفدارترین بازارهای ترکیه و بهترین مقاصد خرید در ترکیه است. بازارهای زیادی در زمینه فروش عمده پوشاک در این شهر  وجود دارد که عبارتند از:

 • مرتر - Marter Market

مرتر که در محله مرتر در سمت اروپایی استانبول واقع شده است، یکی از برجسته ترین بازارهای عمده فروشی است. این بازار خانه تولیدکنندگان و عمده فروشان معروف در صنعت نساجی است با هزاران فروشگاه و مغازه، می توانید جدیدترین مدهای ترکیه را با قیمت عمده خریداری کنید. بازار عمده فروشی Merter مجموعه عظیمی از لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه را ارائه می دهد.  ویژگی این بازار این است که قیمت ها در آن مناسب و ارزان تر از بازارهای عثمان بی است که باعث می شود بسیاری از بازرگانان به آن مراجعه کنند.

در اکثر مغازه ها شما باید به صورت عمده خرید کنید ولی در برخی از آنها می توانید لباس تک نیز خریداری کنید. اگر به دنبال خرید لباس عروس هستید می توانید در ایستگاه مترو مرتر پیاده شوید و وقتی از مترو بیرون آمدید مغازه های لباس عروس را مشاهده کنید.

بازار مرتر شامل بسیاری از مغازه های تجاری است که جدیدترین مدهای ترکیه را دارند.

بازار مرتر شامل بسیاری از شرکت های حمل و نقل است که حمل و نقل سریع و آسان وسایل خود را برای بازرگانان آسان می کند.

همچنین شامل شرکت های ترخیص کالا از گمرک می شود که کار بسیار زیادی را برای تجار و واردکنندگان تسهیل می کند

آدرس: برای رسیدن به بازار عمده فروشی پوشاک مرتر از دو گزینه می توانید استفاده کنید. مترو و متروبوس . ایستگاه مرتر پیاده می شوید. 

 • لاللی - Lali Market

بازار لاللی که در نزدیکی منطقه سلطان احمد و در امتداد خط تراموا قرار دارد، منطقه‌ای عمده‌فروشی در استانبول است که به دلیل مجموعه‌ای از لباس‌های غنی خود شهرت دارد. بازار عمده فروشی لباس لاللی دارای فروشگاه های زیادی در امتداد خط تراموا و خیابان های فرعی است. لباس های زنانه، لباس های مردانه، لباس های بچه گانه، لباس های چرمی و لوازم یدکی را ارائه می دهد. شامل هزاران فروشگاه است که مارک های محلی و برخی از مارک های معروف جهان را ارائه می دهند. برخی از مغازه ها در بازار هر ساله لباس عروس های جدید را با قیمت های رقابتی عرضه می کنند. می توانید محصولات با هر سلیقه ای را در آنجا پیدا کنید.

آدرس: شما می توانید سوار تراموا شوید و ایستگاه لاللی پیاده شوید.

بازارهای-عمده-پوشاک-در-استانبول

 • خیابان بغداد - Baghdad Street

قدمت خیابان بغداد به دوران عثمانی‌ها برمی‌گردد و یکی از معروف‌ترین لباس‌های طراحان ترکیه در استانبول به حساب می‌آید، زیرا شامل بسیاری از فروشگاه‌های لباس محلی و بین‌المللی است و علاوه بر آن ساختمان‌های تجاری کوچک زیادی برای خرید وجود دارد.

 • عثمان بی - Osmanbey Market

بازار عثمانبی که در منطقه شیشلی استانبول، در نزدیکی برخی مکان‌های توریستی برتر استانبول از جمله میدان تکسیم قرار دارد، یکی دیگر از بازارهای عمده فروشی پوشاک در استانبول است. این بازار دارای طیف وسیعی از فروشگاه‌های عرضه کننده پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است. این بازار دارای انتخاب گسترده ای از کالاهای مردانه است. مزیت این بازار  این است که مغازه ها در خیابان ها قرار دارند، کل طیف مردان در یک خیابان، زنان در خیابان دیگر و کودکان در یک خیابان جداگانه قرار دارند.

از آنجایی که بازار عمده فروشی پوشاک عثمان بی، پوشاک باکیفیت را  ارائه می دهد، می توانید به تعداد مورد نیاز کالاها را خریداری کنید. اگرچه چندین کشور از این بازار عمده فروشی پوشاک وارد می کنند، اما برخی از برترین آنها ایالات متحده آمریکا، روسیه و کشورهای آسیایی (عمدتا اروپا و خاورمیانه) هستند.

از جمله ویژگی های بازار عثمان بی

 • در بازار عثمان بی، مغازه‌های عمده فروشی زیادی وجود دارد که لباس‌های گران‌قیمت آماده می‌فروشند.
 • خیابان عثمان بیگ شامل بسیاری از شرکت های بزرگ است که در زمینه نساجی تخصص دارند.
 • شامل بیش از پنجاه شرکت مختلف است که شهرت گسترده ای دارند و صنایع بافته شده خود را در سراسر جهان عرضه می کنند.
 • در خیابان عثمان بی، انواع و اقسام لباس های محجبه برای محجبه ها موجود است که در برندها متفاوت است.
 • خیابان عثمان بی همچنین شامل بسیاری از مغازه های عمده فروشی لوازم آرایشی است.
 • فاتیح - Fatih

بازار عمده فروشی فاتیح در منطقه معروف فاتیح استانبول واقع شده است. این شامل طیف گسترده ای از فروشگاه های فروش محصولات مختلف ترکیه از جمله لباس، محصولات چرمی، ادویه جات ترشی جات، آجیل و غیره است. در این بازار مغازه ها وجود دارند که لباس های عروسی و شب را با قیمت های بسیار مناسب می فروشند.

 • بازار محمودپاشا - Mahmut Pasha

بازار محمود پاشا واقع در منطقه امینونو استانبول ، در نزدیکی بازار مصر است. یکی از پرطرفدارترین بازارهای استانبول به حساب می‌آید و تنوع محصولات و قیمت‌های متوسط آن از ویژگی‌های آن است.

این بازار دارای صدها فروشگاه است که به فروش انواع اجناس اعم از عمده و خرده اختصاص دارد، به ویژه پوشاک، لوازم سنتی، کیف، کفش و انواع لوازم خانگی.

ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار