معرفی فروشگاه مدیا مارکت در استانبول

معرفی فروشگاه مدیا مارکت در استانبول

معرفی فروشگاه مدیا مارکت در استانبول

اگر میخواهید در استانبول از یک فروشگاه تمامی خرید الکترونیکی، لوازم آشپزخانه، لوازم برقی اعم از تلویزیون، یخچال، ماشین لباس شویی، ظروف آشپزخانه و ... و کالاهای دیجیتال اعم از موبایل، لپ تاپ، لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر، اسپیکر و ... را خریداری کنید حتما به فروشگاه های مدیا مارکت در استانبول مراجعه کنید. فروشگاه مدیا مارکت در اکثر مراکز خرید استانبول شعبه دارند و می توانید با مراجعه به این فروشگاه تمامی نیازهای خود را برطرف کنید.

فهرست مطالب

فروشگاه مدیا مارکت در استانبول

چرا از مدیا مارکت در استانبول خرید کنیم

سایت مدیا مارکت

محصولات در فروشگاه مدیا مارکت استانبول

مدیا مارکت در کدام مراکز خرید استانبول شعبه دارد

فروشگاه مدیا مارکت در استانبول

مدیا مارکت در اصل برند آلمانی است که کار خود را در سال 1979 در مونیخ آغاز کرد و در حال حاضر در اکثر کشورهای اروپایی از جمله ترکیه شعبه دارد. این فروشگاه در استانبول بیش از 63 شعبه و در ترکیه 96 شعبه دارد و آن را در اکثر مراکز خرید این شهر می بینید.

همه چزی درباره ی زندگی در ترکیه

چرا از مدیا مارکت در استانبول خرید کنیم

اولا، این فروشگاه تنوع بی نظیری از محصولات را ارائه می دهند. از تلویزیون و رایانه گرفته تا تلفن و تبلت، هر چیزی را که نیاز دارید زیر یک سقف پیدا خواهید کرد. وقتی می‌توانید همه چیز را در Media Market پیدا کنید، نیازی نیست از فروشگاهی به فروشگاه دیگر بروید.

نه تنها طیف محصولات آنها چشمگیر است، بلکه فروشگاه آنها به راحتی در قلب استانبول واقع شده است. چه یک بومی یا یک گردشگر باشید، برای پیدا کردن این فروشگاه یک‌جا مشکلی نخواهید داشت.

خرید در مدیا مارکت یک تجربه لذت بخش است. فروشگاه آنها به خوبی سازماندهی شده است و به راحتی می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. کارکنان خوش برخورد و آگاه آنها همیشه آماده کمک به شما و پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 قیمت رقابتی و معاملات ویژه آنها را فراموش نکنیم. مدیا مارکت قیمت های مقرون به صرفه ای را برای همه محصولات خود ارائه می دهد و آن را به گزینه ای مقرون به صرفه برای علاقه مندان به فناوری تبدیل می کند. در این فروشگاه اغلب از تخفیفات بسیار خوبی می توانید بهره مند شوید

در نهایت، خدمات مشتریان آنها درجه یک است. مدیا مارکت متعهد است که بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان خود فراهم کند و اطمینان حاصل کند که شما از خرید خود راضی و خوشحال از فروشگاه خارج شوید.

سایت مدیا مارکت

آدرس سایت مدیا مارکت : https://www.mediamarkt.de/

مدیا-مارکت-در-استانبول

محصولات در فروشگاه مدیا مارکت استانبول

در فروشگاه مدیا مارکت در تمامی شعبات میتوانید اقلامی مثل رادیو، تلویزیون، تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، اسپیکر، لپ تاپ، کیس، کامپیوتر، موبایل، لوازم جانبی موبایل، لوازم جانبی کامپیوتر و لپ تاپ، صندلی، ظروف آشپرخانه، لوازم برقی آشپزخانه، دوربین، ... خریداری کنید.

در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن

مدیا مارکت در کدام مراکز خرید استانبول شعبه دارد

همانطور که در بالا گفتیم این فروشگاه در اکثر مراکز خرید شعبه دارند . 10 تا از بهترین مراکز خرید استانبول که مدیا مارکت در آنها شعبه دارد عبارنتد از: