بلک فرایدی در استانبول سال ۲۰۲۰ چه تاریخی است و از کجا خرید کنیم؟

بلک فرایدی در استانبول سال ۲۰۲۰ چه تاریخی است و از کجا خرید کنیم؟

15 شهریور 1401

دانستنی

بلک فرایدی در استانبول سال ۲۰۲۰ چه تاریخی است و  از کجا خرید کنیم؟
بلک فرایدی به آخرین جمعه ماه نوامبر گفته می شود که حد فاصل روز شکرگزاری و کریسمس این مراسم برگزار می گردد. در اکثر کشورها، بلک فرایدی (جمعه سیاه) یک روز است ولی بلک فرایدی در ترکیه یک هفته ادامه دارد و تخفیفات و حراجی ها تا یک هفته برپاست. به دلیل اینکه ترکیه در همسایگی ایران است و جمعه سیاه در این کشور تا ۷ روز ادامه دارد، بسیاری از عزیزان تصمیم می گیرند تا به ترکیه سفر  کنند. در این مقاله به شما می گوئیم بلک فرایدی در استانبول از کجا خرید کنید .  
ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار

بلک فرایدی در استانبول، فرصتی استثنایی

بلک فرایدی در استانبول بهترین فرصت برای خرید انواع پوشاک، لوازم الکترونیکی و ... است و برندهای مطرح دنیا در این روز ها حراجی مناسبی دارند. بسیاری از افراد این فرصت را غنیمت می شمارند تا هم به ترکیه به عنوان گردش و تفریح سفر کنند و هم از تخفیفات عالی این روزها بهرمند شوند. جمعه سیاه یا بلک فرایدی در ترکیه با سایر کشورهای جهان متفاوت است. جمعه سیاه در شهرهای بزرگی چون استانبول، ازمیر، آنکارا از ۲۹ نوامبر (۸ آبان) آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد. به همین خاطر ازدحام جمعیت در فروشگاه های این کشور کمتر از فروشگاه های سایر کشورهاست. در طی این یک هفته اغلب می توانید کالاهای مدنظرتان را از مراکز خرید با ۳۰ تا ۷۰ درصد با تخفیف خریداری کنید. در ادامه شما را با بهترین مراکز خرید استانبول برای خرید در جمعه سیاه به همراه آدرس آشنا خواهیم کرد. بلک فرایدی در ترکیه
معرفی پروژه های ساختمانی ترکیه

بهترین مراکز خرید استانبول برای بلک فرایدی

استانبول پر از مراکز خرید است و شما می توانید در این مراکز خرید از حراجی بهرمند شوید. ما قصد داریم به شما بهترین مراکز خرید استانبول را برای بلک فرایدی معرفی کنیم تا بتوانید زمان خود را مدیریت کنید.

• مرکز خرید مارینا ویاپورت استانبول – viaportmarina Istanbul

برای رفتن به ویاپورت مارینا از تکسیم سوار متروبوس شوید و در ایستگاه لونت پیاده شوید و بعد سوار اتوبوس بیکوز ۱۲۱ آ شده و بعد از ۱ ساعت در ایستگاه بیکوز بلدیه پیاده شوید.  

مرکز خرید استانبول مال - Mall of Istanbu

در این مرکز خرید می توانید برند های معروفی مانند ال سی واکیکی، میس سلفریح، ویکتوریا سیکرت، دکالتون و … را در آن مشاهده کنید. میدان تکسیم، میدان اصلی استانبول است و می توان گفت ۹۰ درصد از گردشگران با این میدان آشنا هستند و همیشه سوال آن ها این است که از میدان تکسیم چطور به مکان مد نظر برسیم. برای رفتن به مرکز خرید استانبول مال از میدان تکسیم باید سوار مترو یه سمت ینی کاپی شد و در ینی کاپی پیاده شوید و باقی مسیر را با اتوبوس خطی ۱۴۶ تی بروید. این اتوبوس شما را دقیقا روبه روی مرکز خرید استانبول مال پیاده می کنند.  

• مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول - Istinye Park

در مرکز خرید ایستینیه مطرح ترین برند های دنیا را خواهید دید، برند هایی نظیر : پرادا، آرمانی، شنل، دیور و مارک های شیک ترک دیگر مانند Max Mara و زارا . ترکیه، استانبول، سرییر، خیابان کادسی، محله پینار یکی از بهترین روش ها برای رفتن به ایستینیه استفاده از اتوبوس های استانبول است، کافی است در ایستگاه ایستینیه پارک از اتوبوس پیاده شوید و یا می توانید سوار خط مترو استانبول شده و در ایستگاه ایازآقا ITU-Ayazaga پیاده شوید، ۵۰۰ متر آن طرف تر با کمی پیاده روی ایستینیه را خواهید دید.  

• مرکز خرید فروم استانبول - Forum Istanbul

در این مرکز خرید می توانید از برندهای معتبری نظیر Tepe Home، Saturn،Teknosa ،Bimex YKM،C&A، M&S ، Zara و... خرید کنید برای رفتن به مرکز خرید بزرگ فروم می توانید از وسایل نقلیه عمومی ترکیه استفاده کنید، تنها کافیست سوار مترو استانبول شوید به طرف ایستگاه Mecidiyekoy حرکت کنید. در این ایستگاه پیاده شده، سپس سوار خط اتوبوس ۳۲M شوید و در ایستگاه Forum Istanbul / Kocatepe پیاده شوید. مرکز خرید فروم استانبول را در ایستگاه خواهید دید. و اما اگر قصد بازدید از مرکز خرید فروم را با اتوبوس دارید، به سمت ایستگاه ۳۲ Cevatpaşa – Eminönü ، ۳۲A Cevatpaşa – Beyazıt و ۳۲T Cevatpaşa - Mecidiyeköy به ترتیب حرکت کنید و در آخر در ایستگاه Kartaltepe پیاده شوید.  

• مرکز خرید زورلو استانبول -Zorlu Center

زورلو در قلب و مرکز شهر استانبول ، درست در مرکز شهر استانبول قرار گرفته. از این رو، دسترسی به این مرکز خرید بسیار سهل و آسان است. به خصوص با استفاده از وسایل نقلیه عمومی ماننده مترو و یا اتوبوس حتی می توایند زود تر از تاکسی به این مرکز خرید می رسید. در ایستگاه گایرتپه Gayrettepe ۷ از مترو پیاده شوید و با توجه به تابلو های راهنما به سمت زورلو پیاده دوی کنید.  

• مرکز خرید پالادیوم استانبول -Palladium

پالادیوم استانبول در منطقه آسیایی استانبول قرار گرفته است و بهترین را ه برای رسیدن به این مرکز خرید محبوب ترکیه ای استفاده قطار زیر زمینی است. تنها کافیست به ایستگاه کاباتاش رفته و از آنجا با کشتی های مسافربری به کادیکوی بروید تا در آنجا با اتوبوس و یا تاکسی به راحتی به پالادیوم برسید.  

• مرکز خرید کانیون استانبول - Kanyon Istanbul

برای رسیدن به این مرکز خرید در استانبول می توانید از مترو استفاده کنید، سوار نزدیک ترین ایستگاه مترو اطراف خود شوید به سمت ایستگاه Levent حرکت کنید و در این ایستگاه از مترو پیاده شوید تا کانیون را ببینید