skyland Istanbul| پروژه اسکای لند استانبول - آقای ترکیه

skyland Istanbul| پروژه اسکای لند استانبول - آقای ترکیه

7 بهمن 1401

پروژه ها

skyland Istanbul| پروژه اسکای لند استانبول - آقای ترکیه

پروژه اسکای لند استانبول، با ارتفاع ۲۸۴ متر (۹۳۲ فوت) بلندترین ساختمان مسکونی ترکیه و بلندترین سازه بتنی اروپا است که یکی از لاکچری ترین برج های استانبول به شمار می رود.

با خرید ملک در پروژه اسکای لند استانبول ، در بلندترین ساختمان مسکونی اروپا زندگی کنید و از امکانات زندگی لوکس در یک هتل ۵ ستاره بهره مند شوید.

معماری این پروژه که اقامتی مجلل ، یک مرکز خرید ، دفاتر و یک هتل بین المللی را در یک فضای مشترک برای زندگی ارائه می دهد، توسط برادوی مالین طراحی شده است که یکی از دفاتر پیشرو در زمینه معماری در این بخش است.

معرفی پروژه اسکایلند استانبول - skyland istanbul

اسکای لند استانبول از سه برج ساخته شده است که همگی با یکدیگر متفاوت هستند و مربعی که این برجها را به هم وصل می کند. درست در مرکز استانبول است و به همین دلیل منظره پانورامای بسیار قدرتمندی از استانبول فراهم می کند.   این برج  با ۷۰۰ میلیون دلار هزینه سرمایه گذاری از سال ۲۰۱۲ آغاز شد. ساختمانهای ۶۵ طبقه دارای ۸۳۰ اقامتگاه ، ۵۰۴ فضای اداری و یک هتل بین المللی پنج ستاره با ۳۰۰ اتاق و سالن کنفرانس ظرفیت ۵۵۰ صندلی است.

آپارتمان های مسکونی این پروژه از استودیو تا خواب با متراژهای زیر ساخته شده است.

واحد استودیو: ۵۲ - ۶۷ متر مربع

یک خوابه: ۸۰ -۱۰۷ متر مربع

۲ خوابه: ۱۱۷ - ۱۳۳ متر مربع

۳ خوابه: ۱۸۴ - ۱۹۸ متر مربع

۴ خوابه از ۲۹۸ - ۳۲۲ متر مربع

 Nurettin Eroğlu (اراغلو )، رئیس هیئت مدیره هولدینگ اراغلو که یکی از بزرگ ترین هولیدنگ در ترکیه است با ارائه جزئیات بیشتر در مورد این پروژه ، گفت: "پروژه اسکای لند استانبول سیب چشم ما است. دلیل این امر این است که ما معتقدیم که دیدگاه کاملاً متفاوتی به استانبول داده ایم. " اگر به دنبال اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک هستید، این پروژه گزینه مناسبی برای شماست.

طراحی این پروژه برگرفته از تپه های تاریخی که هزاران سال محل زندگی بشر بوده است. موقعیت مکانی پروژه اسکای لند با نمایی ۳۶۰ درجه از شهر استانبول ، همچنین وجود رستوران ها، کافه های مدرن، دسترسی مناسب و مراکز خرید همگی دست به دست هم داده تا این برج به یکی از انتخاب های عالی برای زندگی، سرمایه گذاری و فعالیت تجاری تبدیل شود.

تنها محل سکونت که دارای ورودی از بزرگراه تم می باشد. این پروژه با ۵ نوع دفتر اداری متفاوت در اندازه های ۲۰۰۰ متر مربعی در هر طبقه و زیر ساخت های تکنولوژی تمام نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن

دسترسی به برج اسکای لند استانبول

اسکای لند بین دو منطقه مدرن لونت و ماسلک که یکی از توسعه یافته ترین مناطق اروپایی استانبول است قرار دارد. این برج در مجاورت متروی وادی استانبول و استادیوم تله کام قرار گرفته است و در 3 دقیقه ای مرکز خرید وادی استانبول قرار دارد. نزدیک این پروژه پروزه ای به نام پروژه وادی استانبول وجود دارد.

فاصله اسکای لند تا پل فاتح سلطان محمت حدود ۳ دقیقه می باشد. اتوبان اصلی تم دقیقا از کنار این پروژه می گذرد که برای ورود به این اتوبان یک مسیر اختصاصی ساخته شده است. لازم به ذکر است که اسکای لند در کنار جنگل بلگراد قرار دارد.

  • فاصله تا فرودگاه جدید استانبول: ۱۲ دقیقه
  • فاصله تا مدرسه انکا ایشیک: ۷ دقیقه
  • فاصله تا فرودگاه آتاتورک: ۱۵ دقیقه
  • فاصله تا مرکز خرید: ۲ دقیقه
  • فاصله تا مرکز خرید ایستینه: ۶ دقیقه
  • فاصله تا تنگه بسفر: ۷ دقیقه

امکانات

  • امنیتی:

بنای ضد زلزله، سیستم اطفای حریق هوشمند، دوربین مدار بسته، نگهبان 24 ساعته

  • رفاهی:

مجموعه های ورزشی، رستوران، کافی شاپ، استخر سر باز و سر بسته، استخر ویژه کودکان، محوطه بازی برای کودکان

  • ساختمان:

تراس، سیستم کنترل هوشمند، پارکینگ با ظرفیت سه هزار و پانصد خودرو

درخواست مشاوره در ترکیه

گالری تصاویر

پروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبولپروژه اسکای لند استانبول جهت مشاوره با کارشناسان آقای ترکیه، به این لینک مراجعه نمائید.