به جای اسنیورت و فاتیح استانبول کجا ملک اجاره کنیم؟

به جای اسنیورت و فاتیح استانبول کجا ملک اجاره کنیم؟

15 شهریور 1401

حقوقی

به جای اسنیورت و فاتیح استانبول کجا ملک اجاره کنیم؟
با توجه به قانون جدید ترکیه که از ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ با اجاره ملک در منطقه اسنیورت و فاتیح به اتباع خارجی اقامت داده نمی شود، امروز در این مقاله می خواهیم به مناطق جایگزین این دو منطقه را یه شما معرفی کنیم و بگوییم به جای اسنیورت و فاتیح استانبول کجا ملک اجاره کنیم .

بیشتر بخوانید: اجازه اقامت برای بار اول در مناطق اسنیورت و فاتیح، پذیرفته نخواهد شد!

ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار

به جای اسنیورت و فاتیح استانبول کجا ملک اجاره کنیم

  • اجاره آپارتمان در بیلیکدوزو استانبول

اولین منطقه پیشنهادی ما به شما منطقه بیلیکدوزو استانبول است. این منطقه در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. شما می توانید با ماهانه بین ۱۳۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر بودجه داشته باشید. البته این نکته را نیز باید بگوییم قیمت اجاره ملک در هر منطقه ای بستگی به عوامل مختلف اعم از امکانات، مبله بودن، متراژ و ... دارد و اجاره ها متغییر هستند.
  • اجاره آپارتمان در شیشلی استانبول

منطقه شیشلی استانبول در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد و یکی از محبوب ترین منطقه گردشگری و توریستی استانبول است. این منطقه دارای امکانات آموزشی و بهداشتی است و دسترسی خوبی به مناطق مختلف استانبول دارد. اگر بخواهید در شیشلی آپارتمان اجاره کنید باید بین ۲۲۰۰ تا ۳۵۰۰ لیر اجاره پراخت کنید.باز هم باید تاکید کنیم که قیمت ها به عوامل مختلفی که در بالا اشاره کردیم متغیر است.
  • اجاره آپارتمان در آوجیلار استانبول

منطقه آوجیلار استانبول به دلیل داشتن امکانات خوبی مثل وجود بزرگترین دانشگاه استانبول، وجود خیابان هایی که مملو از رستوران های دریایی، مراکز خرید مدرن، وجود بندرگاه ترکیه و ... به یکی از مناطق خوب تبدیل شده است. برای اجاره آپارتمان  باید بین ۱۵۰۰ تا ۲۷۰۰ لیر بودجه داشته باشید.
  • اجاره آپارتمان در زیتین‌ بورنو استانبول

منطقه زیتین بورنو یکی از مناطق تاریخی مهم استانبول است و نزدیک به فرودگاه آتاتورک است. دسترسی به بزرگراه E5 باعث شده که دسترسی به نقاط مختلف استانبول راحت شود. برای اجاره آپارتمان  باید بین ۱۷۰۰ تا ۲۸۰۰ لیر بودجه داشته باشید.
  • اجاره آپارتمان در کائیت هانه استانبول

کائیت هانه هم یکی از مناطق خوب در غرب استانبول است. برای اجاره ملک در این منطقه به ۱۶۰۰ تا ۲۷۰۰ لیر بودجه نیاز دارید.
  • اجاره آپارتمان در بشیکتاش استانبول

منطقه بشیکتاش استانبول هم دارای امکانات آموزشی و رفاهی مناسبی است. این منطقه از لحاظ جغرافیایی منطقه ای نسبتا کوچکی است ولی به دلیل تجارت، مراکز خرید، دانشگاه ها و اماکن تاریخی خود را در رده یکی از مناطق خوب استانبول قرار داده است. اگر بخواهید آپارتمان در بشیکتاش اجاره کنید باید بین ۲۷۰۰ تا ۴۸۰۰ لیر بودجه داشته باشید.
  • اجاره آپارتمان در آرناووت کوی استانبول

آرناووت کوی منطقه ای تاریخی در قسمت اروپایی استانبول است که در نزدیکی ساحل تنگه بسفر است و بخاطر داشتن خانه های رنگارنگ و ساحل تنگه بسفر معروف است. اگر بخواهید آپارتمان درآرناووت کوی اجاره کنید باید بین ۱۱۰۰ تا ۱۵۰۰ لیر بودجه داشته باشید.
  • اجاره آپارتمان در سلطان قاضی استانبول

سلطان قاضی هم در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد که از سال ۲۰۰۸ به منطقه مستقل تبدیل شد. یک منطقه نسبتا کوچک با ۱۵ محله. اگر بخواهید آپارتمان ۱۰۰ درسلطان قاضی اجاره کنید باید بین ۱۱۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر بودجه داشته باشید. ادامه دارد...
درخواست مشاوره در ترکیه