۶ استراتژی شبکه های اجتماعی برای مشاوران املاک

۶ استراتژی شبکه های اجتماعی برای مشاوران املاک

15 شهریور 1401

حقوقی

۶ استراتژی شبکه های اجتماعی برای مشاوران املاک
رسانه های اجتماعی از اهمیت زیادی در بخش املاک و مستغلات و مشاوران املاک برخوردار است. مشاوران املاکی که از این ابزار مهم بازاریابی به درستی استفاده می کنند ، درآمد خود را افزایش می دهند. با این ۶ روش فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام بهتر کنید.
همه چزی درباره ی زندگی در ترکیه

۶ استراتژی شبکه های اجتماعی برای مشاوران املاک

هشتگ اینستاگرام

استفاده از هشتگ های مناسب در پست ها

هشتگ ها به شما امکان می دهند در شبکه های اجتماعی برجسته شوید. با استفاده از هشتگ های مناسب با پست، می توانید پست های خود را به مخاطبان هدف نشان دهید و مشتری های بالقوه خود را پیدا کنید و به سایر کاربران شبکه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید که شما را دنبال نمی کنند.  شما هر هشتگی در پست های خود نمی توانید استفاده کنید. باید هشتگ هایی که بازتاب پست شماست استفاده کنید. به عنوان مثال اگر پست شما درباره اجاره ملک است نمی توانید از هشتگ هایی مثل پول، ثروت و ... استفاده کنید. هشتگ های مناسب پست شما می تواند آپارتمان، اجاره آپارتمان، اجاره ملک، اجاره، رهن و ... باشد.

بیشتر بخوانید: ۷ راز برای مشاورین املاک موفق!

همیشه در شبکه های اجتماعی فعال باشید و با مخاطبانتان در ارتباط باشید.

مشاوران املاک  باید به طور مداوم در شبکه های اجتماعی فعال باشند. دنبال کنندگان شما نمی خواهند صفحه ای که فعالیت کمی دارند را دنبال کنند. رسانه های اجتماعی مکان خوبی برای نشان دادن تخصص شما هستند. فقط ملک های خود را به اشتراک نگذارید بعضی وقت ها آموزش های لازم در حوزه کاری خود را نیز با آنها به اشتراک بگذارید. مثلا ماهی یک بار درباره قیمت آپارتمان در منطقه ای که کار می کنید صحبت کنید، درباره ویژگی هایی که یک آپارتمان باید داشته باشد صحبت کنید و ...این کار باعث اعتماد کاربران شما به تخصصتان می شود. بگذارید مخاطبانتان به شما اعتماد کنند. می توانید در استوری اینستاگرامتان نظر سنجی بگذارید، از مخاطب مشکلاتشان را بپرسید و برای آن مشکل راهکار هایی را پیش پایش بگذارید و ... اجازه دهید تعاملتان با کاربرانتان بالا برود.

از فیلم در استوری و پست های خود زیاد استفاده کنید

اخیراً فیلم ها، بیشتر مورد توجه رسانه های اجتماعی قرار گرفته اند. همچنین فیلم ها میزان بازدید ارگانیک را افزایش می دهند. برای ایجاد استوری در فیس بوک و اینستاگرام می توانید از فیلم ها استفاده کنید. مثلا می توانید هیجان خانواده ای را که عاشق خانه ای هستند که خریداری کرده اند با یک فیلم کوتاه به اشتراک بگذارید. حمل و نقل ، پروژه های جدید و غیره مربوط به منطقه ای که در آن تخصص دارید بگذارید. می توانید اخبار مهم و جالب را با فیلم به اشتراک بگذارید. سعی کنید همیشه به روز باشید.

بیشتر بخوانید: مشاوران املاک چطور در تابستان آپارتمان های خود را با سرعت بیشتری به فروش برسانند؟

 تداوم داشته باشید

یکی از مهمترین موارد در مورد تعامل موثر رسانه های اجتماعی در تداوم شماست. دنبال کنندگان شما باید عادت کنند که محتوای شما را چند بار در روز و در یک ساعت مشخص ببینند. با این حال، زمان ایده آل به اشتراک گذاری پست های شما متفاوت است. شما باید در صفحه خود در ساعات مختلف پست ارسال کنید تا مشخص شود ساعت ایده آل برای گذاشتن پست چه ساعتی است. طبق تحقیقات و آمار و ارقام بررسی شده از اینستاگرام، بهترین ساعات پست گذاری ساعت ۱۱ تا ۱۲ ظهر، ۱:۳۰ تا ۳ بعد ازظهر و ۸:۳۰ تا ۱۱ شب است. این ساعات برای پیج های مختلف بررسی شده است.

سعی کنید در استوری های خود از روزمرگی های خود نیز استفاده کنید

بد نیست لا به لای استوری های خود از روزمرگی های خود نیز فیلم بگیرید. مثلا اگر بازدید ملکی می روید از آن فیلم بگیرید. یا اگر مکان زیبایی را در بازدید ملک خود می بینید آن را با کاربران خود در استوری به اشتراک بگذارید. اجاه دهید کاربرانتان با شما راحت باشند . املاک

پاسخ به پیام ها را فراموش نکنید

همیشه سعی کنید به نظرات و پیام ها پاسخ دهید و نظرات منفی را بی پاسخ نگذارید. پاسخ مثبت به نظر منفی تأثیر بهتری نسبت به عدم پاسخگویی خواهد داشت. مخاطبان شما با پاسخ های شما احساس بهتری خواهند داشت. این دلیل مهمی است که آنها شما را انتخاب کنند. برخی از نظرات منفی نیز ممکن است در مورد عکسهای تبلیغاتی به اشتراک گذاشته شده باشد، در چنین مواردی، باید بحران را به درستی مدیریت کنید و تعامل مثبتی برقرار کنید.
در آقای ترکیه هدفمند تبلیغ کن
تعداد نظرات : 2
  • حمید
    15 شهریور 1401
    اگر مشاورین و آژانس های املاک از این موارد استفاده کنند خیلی به فرایند حضور در فضای مجازی خودشون کمک می کنند
  • علی منصوری
    15 شهریور 1401
    عالی بود . متشکرم??????