کلمات جادویی برای مشاوران املاک که فروش خانه را چند برابر می کند!

کلمات جادویی برای مشاوران املاک که فروش خانه را چند برابر می کند!

15 شهریور 1401

حقوقی

کلمات جادویی برای مشاوران املاک که فروش خانه را چند برابر می کند!
برخی از کلمات مورد استفاده در بخش املاک و مستغلات، به ویژه در هنگام فروش خانه، می تواند در مورد مشتریان بالقوه که می خواهند خانه بخرند، تاثیر بگذارد. مشاوران املاک با  استفاده از این کلمات در تبلیغات املاک و مستغلات، یا در تماس مستقیم با مشتری می توانند آپارتمان را سریعتر به فروش برسانند. در حالی که برخی از کلماتی که سرعت فروش خانه را بالا می می برد، خصوصیات آپارتمان را نیز نشان می دهند ، برخی از آنها محل را نشان می دهند. در ادامه کلماتی که مشاوران املاک چه در ترکیه چه در ایران می توانند در تبلیغات خود استفاده کنند تا فروش آپارتمان را چند برابر کنند آمده است. مشاور املاک
ملک های زیر ۱۰۰ هزار دلار

 کلماتی که مشاورین املاک در تبلیغات ملکی خود باید بکار ببرند...

 • زیبا - زرق و برق دار

"زیبا" و "باشکوه" ، که بیشترین استفاده را در بخش املاک و مستغلات دارد، فروش خانه ها را ۱۵ درصد بهتر می کند. می توانید هنگام تهیه آگهی آپارتمان برای فروش، با استفاده از این کلمات فروش خانه خود را بالا ببرید.

بیشتر بخوانید: ۶ استراتژی شبکه های اجتماعی برای مشاوران املاک

 • آماده جابجایی است

یکی از کلماتی که فروش مسکن را بالا می برد، "آماده جابجایی" است! افرادی که قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دارند  کلمه "آماده جابجای" را ببینند یا بشنوند ، آن ملک ۱۲ درصد سریعتر از خانه های دیگر فروخته می شود.
 • کلید در دست

"کلید در دست" که در پروژه های املاک و مستغلات به طور مکرر ذکر می شود ، در واقع کلمه ای است که بیهوده گفته نمی شود. اگر پروژه مسکن واقعاً آماده انتقال است، از نوشتن یا گفتن کلمه "کلید در دست" نترسید!
 •  بزرگ

کلمه دیگری که افرادی که قصد خرید خانه دارند را به خود جلب می کند "گسترده" است. کسانی که در حین فروش آپارتمان عنوان "عریض" را می شنوند فکر می کنند که به خانه رویاهای خود نزدیکتر هستند. چون همه ما آرزوی یک آپارتمان بزرگ را داریم
 • مکان معتبر

موقیت مکانی آپارتمان خیلی مهم است. به عنوان محلی که می خواهید بفروشید، چقدر به وسایل حمل و نقل عمومی، بیمارستان، مدارس، مراکز خرید و غیره نزیک است؟ آیا این امکانات در مجاورت آپارتمان وجود دارد؟ حتما هنگام توضیحات ملک به این موارد اشاره کنید زیرا برای خریداران بسیار مهم است. به همین دلیل، تعریف "مکان معتبر" از جمله کلماتی است که باعث بالا رفتن فروش آپارتمان می شود. نشان دهنده یک مکان معتبر ، ارزش سرمایه گذاری بالا و یک خانه سودآور است ...

بیشتر بخوانید: چگونه می توان برای فروش ملک یا آپارتمان عکس تبلیغاتی گرفت؟

 • چشم انداز

استفاده از کلمه "چشم انداز" در پروژه های مسکونی ۲۰ درصد فروش آپارتمان را بالا می برد. چشم انداز در سالهای اخیر برای پروژه های مسکونی مهم شده است. پروژه های مسکن اکنون در تلاشند تا با طراحی و محوطه سازی تغییر ایجاد کنند. کلمه "چشم انداز" تأثیر قابل توجهی برای مشتریان بالقوه ای که مشتاق طبیعت هستند ، به ویژه در شهرهای بزرگ ایجاد می کند.
 • گواهینامه انرژی

مسئله انرژی در مسکن معیار مهمی است ، به ویژه برای جوانانی که قصد خرید آپارتمان را دارند! گواهی هویت انرژی ، که با قانون به کارگیری انرژی شماره ۵۶۲۷ و مقررات مربوط به عملکرد انرژی در ساختمان ها مطابق با این قانون در ترکیه در دستور کار قرار گرفت، استفاده موثر از انرژی را در ساختمان ها تضمین می کند. گواهی هویت انرژی ، که طبقه بندی در سطح انرژی از A تا G را نشان می دهد ، به عنوان یک معیار مهم برای خریداران املاک و مستغلات است.
درخواست مشاوره در ترکیه
تعداد نظرات : 1
 • میلاد داودپور
  15 شهریور 1401
  باسلام مهمترین پل ارتباطی بامشتریان اگهی ملکی هست بسیار نکته خوبی رو اشاره کردید ممنونم از راهنمای بسیار عالی شما♥
  ادمین آقای ترکیه
  3 خرداد 1400
  با سلام. سپاس از شما