قیمت خرید آپارتمان در استانبول (۲۰۲۲)، قیمت آپارتمان در مناطق مختلف استانبول!

قیمت خرید آپارتمان در استانبول (۲۰۲۲)، قیمت آپارتمان در مناطق مختلف استانبول!

27 اردیبهشت 1401

حقوقی

قیمت خرید آپارتمان در استانبول (۲۰۲۲)، قیمت آپارتمان در مناطق مختلف استانبول!

قیمت خرید آپارتمان در استانبول سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد شکل گرفته است. اصلا چرا ترکیه؟ چرا از بین شهرهای ترکیه، استانبول را برای خرید ملک انتخاب کنیم؟ رشد اقتصادی، پایین بودن هزینه زندگی، توریستی بودن، فرهنگ نزدیک به ایران و ...همگی دست به دست هم داده تا ترکیه به کشور مهاجرت پذیر تبدیل شود. قیمت هر مترمربع آپارتمان در ترکیه نسبت به ایران پائین تر است و همین امر سبب شده تا ایرانیان زیادی تمایل به سرمایه گذاری در ترکیه داشته باشند. یکی از بهترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری، خرید ملک است از طرفی ترکیه این اجازه را داده تا با خرید ملک بتوانید اقامت و یا پاسپورت دریافت کنید. حالا چرا استانبول را برای خرید آپارتمان و سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟ قیمت خرید آپارتمان در استانبول چقدر است؟ ما در این مقاله برایتان قیمت آپارتمان در محله های معروف استانبول را بر حسب مترمربع شرح می دهیم تا  با دید باز اقدام به خرید ملک در استانبول کنید. بیشتر بدانید: پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک بیشتر بخوانید: اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

چرا از بین شهرهای ترکیه، استانبول را برای خرید آپارتمان و سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟

 استانبول اولین شهر بزرگ و توریستی ترکیه است که هر ساله میزبان تعداد زیادی از توریست های ایرانی و خارجی است. این شهر از ۲ قاره اروپایی و آسیایی تشکیل شده که به شما حق انتخاب می دهد. شما با زندگی در قسمت آسیایی استانبول می توانید سنتی زندگی کنید و از شلوغی ها دور باشید و یا اینکه در قسمت اروپایی باشید و مدرن تر زندگی کنید و نزدیک به جاذبه های گردشگری استانبول باشید. این شهر توریستی به دلیل داشتن آپارتمان های لوکس، قیمت مناسب و از همه مهم تر اروپایی و آسیایی بودنش باعث شده تمایل به خرید آپارتمان در استانبول بیشتر از شهرهای دیگر ترکیه باشد.  در استانبول پروژه‌ها و رزیدانس های زیادی وجود دارند که به شما امکانات رفاهی تفریحی خوبی را ارائه می‌دهند. این پروژه ها دارای امکانات لازم برای زندگی لوکس و بی نظیر را برای تان به ارمغان می آورد. امکاناتی نظیر نگهبانی ۲۴ ساعته، باشگاههای ورزشی، رستوران، مراکزخرید داخل مجتمع، سونا، استخر، بیمارستان، مدارس و غیره.

بیشتر بخوانید: پروژه های استانبول

قیمت آپارتمان در استانبول با شهرهای دیگر ترکیه مانند ازمیر، آنکارا، آنتالیا و ...کمی متفاوت است. استانبول از ۲ قاره اروپایی و آسیایی تشکیل شده است که هر کدام از آنها دارای امکانات خاص خود هستند. این شهر دارای ۳۹ منطقه که در هر کدام از این محله ها قیمت آپارتمان متفاوت است. مانند ایران که در هر محله قیمت هر متر مربع املاک و مستغلات با محله های دیگر متفاوت است، استانبول نیز از این امر مستثنی نیست.

بیشتر بخوانید: خانه در استانبول

قیمت-آپارتمان-در-استانبول

قیمت آپارتمان در استانبول

طبق آمارهای داده شده استانبول در سال ۲۰۲۲ حدود ۱۵.۴۶۲.۴۵۲ نفر جمعیت دارد.  بازار مسکن استانبول نسبت به یک ماه گذشته حدود ۲۲.۰۴% افزایش پیدا کرده است. به طور میانگین قیمت خانه در استانبول حدود ۸.۲۶۶ لیر به ازای هر متر مربع می باشد. بر این اساس اگر شما قصد دارید یک آپارتمان در سال ۲۰۲۲ در استانبول خریداری کنید باید میانگین مبلغی حدود ۶۵۰.۰۰۰ لیر تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ لیر هزینه کنید. آپارتمان‌هایی که در سواحل بسفر،  نزدیک ساحل و در مرکز شهر استانبول است بالاترین قیمت را دارند. زیرا این مناطق در قسمت اروپایی استانبول قرار دارند و از لحاظ تفریحی و رفاهی امکانات بالاتری دارند. محل هایی مانند ببک، اتیلر، اورتاکوی و بشیکتاش محله‌های هستند که قیمت آپارتمان در آنها بالاست. هرچه به سمت غرب استانبول می‌رویم قیمت آپارتمان در این شهر کمتر می‌شود. محله هایی مانند بیلیکدوزو، اسنیورت، قاضی عثمان پاشا، کورت کوی، کارتال و ... قیمت مناسب تری دارند. در ادامه قیمت خرید آپارتمان در استانبول را برایتان شرح می دهیم. لازم به ذکر است که این قیمت ها برای آپارتمان معمولی است و آپترتمان هایی که دارای امکانات مختلفی هستند قیمت ها متفاوت می باشند.

قیمت آپارتمان در استانبول ۲۰۲۲

قیمت خرید ملک در قسمت اروپایی استانبول:

 • قیمت آپارتمان در شیشلی | Şişli

منطقه شیشلی استانبول در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد این منطقه حدود ۲۶۷ هزار نفر جمعیت دارد.  این منطقه از شرق با بشیکتاش، از شمال با ساریر، از غرب با کائیت هانه و ایوب و از جنوب با بی اوغلو همسایه است. از جاذبه های گردشگری منطقه شیشلی استانبول می توان به موزه آتاتورک، کاخ ایهلامور، بنای یادبود آزادی، ورزشگاه ترک تلکام، کلیسای جامع روح القدس، مرکز خرید جواهر، مسجد تشویکیه، گالری هنر های نوین مکا و ... اشاره کرد.

قیمت آپارتمان در شیشلی نسبت به ماه قبل ۲۲.۵۹ درصد افزایش داشته است. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در شیشلی استانبول حدود ۹.۹۵۳ لیر است. بر این اساس ، متوسط ​​قیمت آپارتمان در لیست معاملات املاک سال ۲۰۲۲ بین ۷۵۰.۰۰۰  تا  ۱.۳۰۰.۰۰۰ لیر می باشد.

 • قیمت آپارتمان در بِشیکتاش | Beşiktaş

منطقه بشیکتاش استانبول در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد این منطقه حدود ۱۷۶.۵۱۳ جمعیت دارد. این منطقه از شمال با ساریر و شیشلی، از غرب با کائیت هانه، از جنوب با بی اوغلو و از شرق با بسفر همسایه است. از جاذبه های گردشگری بشیکتاش استانبول می توان به کاخ دلما باغچه، بازار محلی بشیکتاش،مسجد اورتاکوی، مقبره بارباروسا، موزه نیروی دریایی، پارک ییلدیز، موزه نقاشی و مجسمه سازی و ... اشاره کرد. جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه بشیکتاش استانبول مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در بشیکتاش نسبت به ماه قبل ۲۲.۷۱ درصد افزایش داشته است. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در بِشیکتاش استانبول حدود ۱۹.۷۲۷ لیر است. بر این اساس ، متوسط ​​قیمت خرید آپارتمان در لیست معاملات املاک سال ۲۰۲۲ بین  ۱.۵۰۰.۰۰۰  تا  ۲.۵۰۰.۰۰۰ لیر می باشد.

 • قیمت آپارتمان در ببک | Bebek

قیمت آپارتمان در محله ببک نسبت به ماه قبل ۱۴.۶۱ درصد افزایش داشته است این منطقه حدود ۵.۳۵۱ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در ببک استانبول حدود ۸۵.۷۱۶ لیر است. بر این اساس ، متوسط ​​قیمت خرید آپارتمان در لیست معاملات املاک سال ۲۰۲۲ بین ۶.۵۰۰.۰۰۰  تا  ۱۰.۷۱۵.۰۰۰ لیر می باشد.

 • قیمت آپارتمان در بی اوغلو | Beyoğlu

منطقه بی اوغلو استانبول در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد این منطقه حدود ۲۲۶.۳۹۶ نفر جمعیت دارد. این منطقه از شمال با شیشلی، از شرق با بشیکتاش و پل بغاز، از غرب با خلیج استانبول و از شمال غربی با کائیت هانه همسایه است. از جاذبه خای گردشگری منطقه بی اوغلو استانبول می توان به فرهنگسرای آتاتورک، برج گالاتا، موزه صنعت، بازار ماهی و ... اشاره کرد.

قیمت آپارتمان در بی اوغلو نسبت به ماه قبل ۱۷.۳۴ درصد افزایش داشته است.  به طور میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه بی اوغلو استانبول ۸.۰۷۷ لیر می باشد. اگر بخواهید یک آپارتمان در بِی اوغلو خریداری کنید باید حدود بین ۶۱۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ لیر هزینه کنید.

 • قیمت آپارتمان در ساریَر | Sarıyer

منطقه ساریر استانبول در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد ایم منطقه حدود ۳۳۵.۲۹۸ نفر جمعیت دارد. این منطقه از شمال غربی با ایوب، از جنوب با بشیکتاش، و از غرب با کائیت هانه همسایه است. از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به جنگل بلگراد، مرکز خرید وادی استانبول، مرکز خرید ایستینه پارک، مجموعه تفریحی آتاتورک، پارک امیرگان، موزه ساکیب سابانچی، قلعه روملی حصار، کاخ ماسلاک و ... اشاره کرد. ساریر یکی از لوکس ترین و گرانترین مناطق استانبول است که قیمت آپارتمان در این منطقه به دلیل امکاناتی که دارد بالاست. جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه ساریر استانبول مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در ساریر نسبت به ماه قبل ۲۲.۸۹ درصد افزایش داشته است. به طور میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه  ساریر ۲۵.۶۲۹ لیر می باشد. اگر بخواهید یک آپارتمان در ساریر خریداری کنید باید میانگین حدود بین ۱.۹۳۰.۰۰۰ تا ۳.۲۰۰.۰۰۰ لیر هزینه کنید.

 • قیمت آپارتمان در قاضی عثمان پاشا | Gaziosmanpaşa

منطقه قاضی عثمان پاشا در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد این منطقه حدود ۴۸۷.۷۷۸ نفر جمعیت دارد. این منطقه به ۳ محله تقسیم می شود : قاضی عثمان پاشا، سلطان قاضی و آرناووت کوی این منطقه از شمال با سلطان قاضی، از غرب با بایرام پاشا و اسنلر، از شمال با ساطان قاضی و از جنوب و شرق با ایوب همسایه است.

قیمت آپارتمان در قاضی عثمان پاشا نسبت به ماه قبل ۲۱.۱ درصد افزایش داشته است.  به طور متوسط قیمت هر متر مربع در منطقه قاضی عثمان پاشا ۵.۹۵۶ لیر می باشد.  برای خرید آپارتمان در قاضی عثمان پاشا متوسط بین ۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۵۰.۰۰۰  لیر بودجه می خواهد.

 • قیمت آپارتمان در فاتیح | Fatih

قیمت آپارتمان در فاتیح نسبت به ماه قبل ۲۰.۶۲ درصد افزایش داشته است. این منطقه دارای ۳۹۶.۵۹۴ نفر جمعیت است. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در گزارشات املاک سال ۲۰۲۲، ۷.۰۶۳ لیر گزارش شده و برای خرید  حدود ۵۵۰.۰۰۰ لیر تا ۸۹۰.۰۰۰ لیر بودجه نیاز است.

توجه داشته باشید که با اجاره و یا خرید ملک در منطقه فاتیح به شما اقامت ترکیه داده نخواهد شد. ولی اگر ملک به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار در این منطقه خریداری کنید پاسپورت ترکیه به شما تعلق خواهد گرفت.

 • قیمت آپارتمان در باجیلار | Bağcılar

قیمت آپارتمان در باجیلار نسبت به ماه قبل ۲۰.۹۱ درصد افزایش داشته است. این منطقه دارای ۷۳۷.۲۰۶ نفر جمعیت است. میانگین قیمت ملک در منطقه باجیلار استانبول بر حسب متر مربع ۶.۲۰۵ لیر است و برای خرید آپارتمان در باجیلار استانبول بین ۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۸۰.۰۰۰ لیر باید بودجه داشته باشید.

 • قیمت آپارتمان در زِیتین بورنو | Zeytinburnu

قیمت آپارتمان در زِیتین بورنو نسبت به ماه قبل ۲۳.۶۶ درصد افزایش داشته است.  این منطقه دارای ۲۸۳.۶۵۷ نفر جمعیت است. میانگین قیمت ملک در منطقه زِیتین بورنو استانبول بر حسب متر مربع ۷.۹۷۲ لیر است و برای خرید آپارتمان در زِیتین بورنو استانبول بین ۶۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ لیر باید بودجه داشته باشید.

 • قیمت آپارتمان در بِیلیک دوزو | Beylikdüzü

منطقه بیلیک دوزو در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد بیلیکدوزو دارای ۳۶۵.۵۷۲ نفر جمعیت است. .این منطقه در شمال دریای مرمره واقع شده. بیلیک دوزو از جنوب با اسنیورت، از شرق با بویوک چکمجه و از غرب با آوجیلار همسایه می باشد. از جاذبه های گردشگری بیلیک دوزو می توان به وست مارینا، موزه موجودات دریایی، بندر آلتاش یاکوپلو و مرکز خرید مارمارا پارک اشاره کرد. جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه بیلیک دوزو استانبول مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در بِیلیک دوزو نسبت به ماه قبل ۲۳.۳۹ درصد افزایش داشته است.  قیمت آپارتمان در منطقه بیلیک دوزو استانبول حدود ۵.۷۷۳ لیر است . قیمت آپارتمان در بِیلیک دوزو در سال ۲۰۲۲ بین ۴۴۰.۰۰۰ تا ۷۲۲.۰۰۰ لیر می باشد.

 • قیمت آپارتمان در باکرکوی | Bakırköy

قیمت آپارتمان در باکرکوی نسبت به ماه قبل ۲۲.۴۲ درصد افزایش داشته است این منطقه دارای ۲۲۶.۲۲۹ نفر جمعیت است.  میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در باکرکوی: ۱۸.۸۲۵ لیر میانگین قیمت آپارتمان در باکرکوی استانبول: ۱.۴۱۲.۰۰۰ تا ۲.۳۵۳.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در ایوب سلطان | Eyüp Sultan

قیمت آپارتمان در ایوب سلطان نسبت به ماه قبل ۲۰.۴۸ درصد افزایش داشته است این منطقه ۲۱.۲۲۵ نفر جمعیت دارد.  میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در ایوب سلطان : ۶.۳۲۶ لیر.

میانگین قیمت آپارتمان در ایوب سلطان استانبول: ۴۸۰.۰۰۰ تا ۷۹۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در باشاک شِهیر | Başakşehir

قیمت آپارتمان در باشاک شِهیر نسبت به ماه قبل ۲۲.۶ درصد افزایش داشته است این منطقه حدود ۴۶۹.۹۲۴ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در باشاک شهیر: ۱۰.۷۱۵ لیر میانگین قیمت آپارتمان در باشاک شهیر استانبول: ۹۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ لیر جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه باشاک شهیر استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در بویوک چکِمجه | Büyükçekmece

قیمت آپارتمان در بویوک چکِمجه نسبت به ماه قبل ۲۲.۱۲ درصد افزایش داشته است این منطقه حدود ۲۵۷.۳۶۲ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در بویوک چکِمجه : ۷.۰۲۳ لیر میانگین قیمت آپارتمان در بویوک چکِمجه استانبول: ۵۳۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در کوچوک چکِمجه | Küçükçekmece

قیمت آپارتمان در کوچوک چکِمجه نسبت به ماه قبل ۲۱.۷۳ درصد افزایش داشته است منطقه کوچوک چکمجه حدود ۷۸۹.۶۳۳ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در کوچوک چکِمجه : ۷.۲۰۲ لیر میانگین قیمت آپارتمان در کوچوک چکِمجه استانبول: ۴۵۰.۰۰۰ تا ۷۴۰.۰۰۰  لیر

 • قیمت آپارتمان در کائیت هانه | Kağıthane

قیمت آپارتمان در کائیت هانه نسبت به ماه قبل ۲۱.۶۹ درصد افزایش داشته است. منطقه کائیت هانه حدود ۴۴۲.۴۱۵ نفر جمعیت دارد.  میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در کائیت هانه : ۸.۵۰۰ لیر میانگین قیمت آپارتمان درکائیت هانه استانبول: ۸۵۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در اسنیورت | Esenyurt

قیمت آپارتمان در اسنیورت نسبت به ماه قبل ۲۱.۹۷ درصد افزایش داشته است. منطقه اسنیورت عنوان پر جمعیت ترین مناطق استانبول را از آن خود کرده و طبق آمارها این منطقه در سال ۲۰۲۲ حدود ۹۵۷.۳۹۸ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت ملک در منطقه اسنیورت استانبول بر حسب متر مربع ۴.۴۹۶ لیر است و برای خرید آپارتمان در اسنیورت استانبول بین ۳۹۰.۰۰۰ تا ۵۶۰.۰۰۰ لیر باید بودجه داشته باشید. جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه اسنیورت استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در آوجیلار | Avcılar

قیمت آپارتمان در آوجیلار نسبت به ماه قبل ۲۲.۴۹ درصد افزایش داشته است منطقه آوجیلار ۴۳۶.۸۹۷ نفر جمعیت دارد.  میانگین قیمت ملک در منطقه آوجیلار استانبول بر حسب متر مربع ۶.۰۴۱ لیر است و برای خرید آپارتمان در آوجیلار استانبول بین ۵۰۰.۰۰۰ تا ۸۲۰.۰۰۰ لیر باید بودجه داشته باشید. جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه آوجیلار استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در ینی کوی | Yeniköy

قیمت آپارتمان در ینی کوی نسبت به ماه قبل ۳.۱۷ درصد افزایش داشته است. ینی کوی ۱۵۳۲۵۱ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در گزارشات املاک سال ۲۰۲۲، ۳۰.۳۳۳ لیر گزارش شده و برای خرید  حدود ۲.۲۶۷.۰۰۰ لیر تا ۳.۷۸۰.۰۰۰ لیر بودجه نیاز است.

 • قیمت آپارتمان در باهچه شهیر | Bahçeşehir

قیمت آپارتمان در باهچه شهیر نسبت به ماه قبل ۲۳.۰۹ درصد افزایش داشته است. منطقه باهچه شهیر ۳۲.۷۲۴ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در گزارشات املاک سال ۲۰۲۲، ۱۰.۴۳۷ لیر گزارش شده و برای خرید  حدود ۷۹۰.۰۰۰ لیر تا ۱.۳۰۰.۰۰۰ لیر بودجه نیاز است.

 • قیمت آپارتمان در باهچه اولر | Bahçelievler

قیمت آپارتمان در باهچه اولر نسبت به ماه قبل ۲۱.۹۹ درصد افزایش داشته است. منطقه باهچه لی اولر ۵۹۲.۳۷۱ نفر جمعیت دارد. میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در گزارشات املاک سال ۲۰۲۲، ۶.۳۷۳ لیر گزارش شده و برای خرید  حدود ۵۵۰.۰۰۰ لیر تا ۸۰۰.۰۰۰ لیر بودجه نیاز است.

قیمت-خانه-در-استانبول-۲۰۲۲

قیمت خرید ملک در قسمت آسیایی استانبول

 • قیمت آپارتمان در بیکوز استانبول | Beykoz

قیمت آپارتمان در بیکوز استانبول نسبت به ماه قبل ۲۳.۳۲ درصد افزایش داشته است این منطقه ۲۴۶.۱۱۰ نفر جمعیت دارد. منطقه بیکوز در قسمت آسیایی این شهر است. میانگین قیمت ملک در این منطقه بر حسب متر مربع ۱۱.۰۸۷ لیر است و برای خرید آپارتمان در بیکوز استانبول بین ۸۵۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ لیر باید بودجه داشته باشید.

 • قیمت آپارتمان در بایرام پاشا | Bayrampaşa

قیمت آپارتمان در بایرام پاشا نسبت به ماه قبل ۲۰.۸۲ درصد افزایش داشته است این منطقه ۲۶۹.۹۵۰ نفر جمعیت دارد. منطقه بایرام پاشا استانبول در قسمت آسیایی این شهر است. میانگین قیمت ملک در بایرام پاشا بر حسب متر مربع ۷.۴۷۸ لیر است و برای خرید آپارتمان در بایرام پاشا استانبول بین ۵۶۰.۰۰۰ تا ۹۵۰.۰۰۰ لیر باید بودجه داشته باشید.

 • قیمت آپارتمان در اوسکودار | Üsküdar

قیمت آپارتمان در اوسکودار نسبت به ماه قبل ۲۳.۰۲ درصد افزایش داشته است جمعیت اوسکودار ۵۲۰.۷۱ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در اوسکودار : ۸.۸۹۰ لیر میانگین قیمت آپارتمان در اوسکودار استانبول: ۶۷۰.۰۰۰ تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ لیر جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه اسکودار استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در کادیکوی | Kadıköy

قیمت آپارتمان در کادیکوی نسبت به ماه قبل ۲۳.۵۵ درصد افزایش داشته است جمعیت کادیکوی ۴۸۱.۹۸۳ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در کادیکوی : ۱۸.۵۰۹ لیر میانگین قیمت یک آپارتمان در کادیکوی استانبول در سال ۲۰۲۲: ۱.۴۰۰.۰۰۰ تا ۲.۳۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در اتاشِهیر | Ataşehir

قیمت آپارتمان در آتاشِهیر نسبت به ماه قبل ۲۲.۸۳ درصد افزایش داشته است جمعیت آتاشهیر ۴۲۲.۵۹۴ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در آتاشِهیر : ۸.۲۵۳ لیر میانگین قیمت آپارتمان در آتاشِهیر استانبول: ۶۲۰.۰۰۰  تا ۱.۱۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در عمرانیه | Ümraniye

قیمت آپارتمان در عمرانیه نسبت به ماه قبل ۲۲.۷۹ درصد افزایش داشته است جمعیت عمرانیه ۷۱۳.۸۰۳ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در عمرانیه: ۷.۴۱۰ لیر میانگین قیمت آپارتمان درعمرانیه استانبول در سال ۲۰۲۲: ۵۶۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ لیر جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه عمرانیه استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در مالتِپه | Maltepe

قیمت آپارتمان در مالتِپه نسبت به ماه قبل ۲۲.۸۱ درصد کاهش داشته است جمعیت منطقه مالتپه ۵۱۵.۰۲۱ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در مالتِپه: ۹.۱۱۸ لیر میانگین قیمت آپارتمان درمالتِپه استانبول در سال ۲۰۲۲: ۷۰۰.۰۰۰ تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ لیر جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه مالتپه استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در چِکمه کوی | Çekmeköy

قیمت آپارتمان در چِکمه کوی نسبت به ماه قبل ۲۲.۵۶ درصد افزایش داشته است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در چِکمه کوی: ۶.۱۹۰ لیر میانگین قیمت آپارتمان در چِکمه کوی استانبول در سال ۲۰۲۲: ۶۰۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در کارتال | Kartal

قیمت آپارتمان در کارتال نسبت به ماه قبل ۲۳.۱۴ درصد افزایش داشته است جمعیت ۴۷۴.۵۱۴ نفر می باشد. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در کارتال: ۷.۴۳۷ لیر میانگین قیمت آپارتمان در کارتال استانبول در سال ۲۰۲۲: ۶۰۰.۰۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ لیر جهت اطلاعات بیشتر درباره این منطقه به مقاله منطقه کارتال استانبول مراجعه کنید.

 • قیمت آپارتمان در توزلا | Tuzla

قیمت آپارتمان در توزلا نسبت به ماه قبل ۲۲.۴۷ درصد افزایش داشته است جمعیت توزلا در سال ۲۰۲۲، ۲۷۳.۶۰۸ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در توزلا: ۶.۴۲۷ لیر میانگین قیمت آپارتمان در توزلا استانبول در سال ۲۰۲۲: ۵۰۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در پندیک | Pendik

قیمت آپارتمان در پندیک نسبت به ماه قبل ۲۲.۳۲ درصد افزایش داشته است جمعیت منطقه پندیک ۷۲۶.۴۸۱ نفر است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در پندیک: ۶.۰۲۹ لیر میانگین قیمت آپارتمان در پندیک استانبول: ۵۰۰.۰۰۰تا ۸۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در منطقه آدالار استانبول |  Adalar

قیمت آپارتمان در آدالار نسبت به ماه قبل ۲۱.۷۱ درصد افزایش داشته است جمعیت منطقه آدالار ۱۶.۰۳۳ نفر می باشد. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در آدالار: ۱۴.۷۸۱ لیر میانگین قیمت آپارتمان در منطقه آدالار استانبول استانبول در سال ۲۰۲۲: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تا ۱.۹۰۰.۰۰۰ لیر

 • قیمت آپارتمان در منطقه سانجاک تپه استانبول |  Sancaktepe

قیمت آپارتمان در سانجاک تپه نسبت به ماه قبل ۲۲.۴۷ درصد افزایش داشته است. میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع درسانجاک تپه استانبول: ۵.۰۳۲ لیر میانگین قیمت آپارتمان در منطقه سانجاک تپه استانبول استانبول در سال ۲۰۲۱: ۴۰۰.۰۰۰ تا ۶۳۰.۰۰۰ لیر

لینک های مفید: خرید آپارتمان در تهران

تعداد نظرات : 4
 • نسرین
  27 فروردین 1401
  ممنونم . مقاله جامع و مفیدی بود
  fateme azimi
  27 فروردین 1401
  سپاس از شما
 • مجید
  4 فروردین 1400
  سلام عرض ادب من سمندری هستم از ایران تهران قصد خرید یک واحد آپارتمان ۶۰ متری یک خوابه دارم که فرنیچ کامل باشد و البته حالا نوساز و یا دو سه سال ساخت در استانبول و ارزانترین مبلغ و اگر مقدور است توضیح کامل در باره نقل و انتقال سند و نحوه پرداختی وجه برای من توضیح دهید و اینکه به دلیل شرایط موجود در ایران چگونه می توانم وجه مورد نیاز را به ترکیه انتقال بدهم. در ایران وقتی که ملکی را می فروشید تمام مالیات و عوارض شهرداری را مالک باید پرداخت کند و همه چیز آن سند باید صفر باشد و بعد به مالک جدید انتقالی پیدا می کند آیا در انتقال ملک در ترکیه همانطور است؟ ممنونم
  ادمین آقای ترکیه
  4 فروردین 1400
  با سلام. لطفا در صفحه اصلی سایت گزینه درخواست مشاوره را بزنید و در صفحه ای که برایتان باز می شود شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .
 • حمید
  27 شهریور 1399
  عجب سایت کارآمد و خوبی دمتون گرم
 • محمد
  30 مرداد 1399
  دستتون درد نکنه اطلاعاتتون جامع و کامله ممنون
  ادمین آقای ترکیه
  30 مرداد 1399
  ممنون از شما