قیمت آپارتمان در استانبول | با قیمت آپارتمان در محله های استانبول آشنا شوید

قیمت آپارتمان در استانبول با شهرهای دیگر ترکیه کمی متفاوت است .اگر قصد خرید آپارتمان در استانبول را دارید و قصد دارید با خرید آن اقامت یا پاسپورت ترکیه دریافت کنید باید مناسب با بودجه های خود قدم بردارید. ما در این مقاله به شما درباره قیمت آپارتمان در مناطق مختلف استانبول صحبت می کنیم.

قیمت آپارتمان در استانبول

قیمت آپارتمان در محله های مختلف استانبول

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم قیمت آپارتمان دراین شهر کمی با شهرهای دیگر ترکیه مثل ازمیر، آنکارا، آنتالیا و … متفاوت است.

استانبول یکی از گران ترین و بزرگترین شهرهای ترکیه محسوب می‌شود که در لیست Global Property Guide در بین ۹۴ شهر برتر دنیا مقام ۳۹ را از آن خود کرده است. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت آپارتمان در استانبول میانگین ۴ هزار لیر برای هر متر مربع می باشد.

خرید آپارتمان در استانبول

 

آپارتمان‌هایی که در سواحل بسفر،  نزدیک ساحل و در مرکز شهر استانبول است بالاترین قیمت را دارند. زیرا این مناطق در قسمت اروپایی استانبول قرار دارند و از لحاظ تفریحی و رفاهی امکانات بالاتری دارند.

محل هایی مانند ببک، اتیلر، اورتاکوی و بشیکتاش محله‌های هستند که قیمت آپارتمان در آنها بالاست.

به عنوان مثال حدود قیمت آپارتمان برای هر متر مربع در محله بشیکتاش میانگین بین ۱۰۷۰۰ لیر تا ۴۷۵۰۰ لیر است و همین طور در محله‌های اتیلر، اورتاکوی، ببک و لونت .

خرید آپارتمان در استانبول

هرچه به سمت غرب استانبول می‌رویم قیمت آپارتمان در این شهر کمتر می‌شود. محله هایی مانند بیلیکدوزو، اسنیورت، قاضی عثمان پاشا، کورت کوی، کارتال و … قیمت مناسب تری دارند

  • محله آکسارای قیمت آپارتمان برای هر متر مربع حدود ۴۱۰۰ لیر
  • محله بیلیکدوزو قیمت آپارتمان برای هر متر مربع حدود ۲۷۰۰ لیر
  • در محله اسنیورت با ۲۰۰ هزار لیر به بالا می توانید آپارتمان خریداری کنید
  • در محله عثمان پاشا  با ۲۰۰ هزار لیر به بالا می توانید آپارتمان خریداری کنید
  • در محله کارتال با ۱۵۰ هزار لیر  به بالا می توانید آپارتمان خریداری کنید
  • در محله کورت کوی با ۲۰۰ هزار لیتر به بالا می توانید آپارتمان خریداری کنید

خرید آپارتمان در استانبول

در استانبول پروژه‌ها و رزیدانس های زیادی وجود دارند که به شما امکانات رفاهی تفریحی خوبی را ارائه می‌دهند. این پروژه ها دارای امکانات لازم برای زندگی لوکس و بی نظیر را برای تان به ارمغان می آورد. امکاناتی نظیر نگهبانی ۲۴ ساعته، باشگاههای ورزشی، رستوران، مراکزخرید داخل مجتمع، سونا، استخر، بیمارستان، مدارس و غیره.
جهت مشاهده پروژه های استانبول، کلیک کنید.

 

مطالب مشابه ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat