بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه – آقای ترکیه

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه کجاست؟

پاسخ به این سوال پیچیده است زیرا خریداران دارای بودجه های مختلف و در عین حال خواستار یک منطقه خوبی هستند که از  لحاظ  امنیتی و رفاهی کامل باشد.

ما برحسب تجربه خود، قصد داریم شما را با بهترین شهر و مکان برای خرید ملک در ترکیه آشنا کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

اکثر ملیت ها از جمله شهروندان ایالات متحده ، انگلیس ، اروپایی و خاورمیانه اجازه آن را دارند که در ترکیه ملکی خریداری کنند  از ۱۹۵ کشور جهان ، تنها شهروندان پنج کشور (سوریه ، ارمنستان ، کره شمالی ، کوبا و نیجریه ) نمی توانند املاک و مستغلات ترکیه را خریداری کنند.

پس خرید املاک مسکونی و یا تجاری در ترکیه برای ایرانیان سریع و آسان است و هیچ محدودیتی ندارد. به جز مناطقی که نظامی هستند، می توانید در تمامی محله ها و شهر های ترکیه بدون هیچ دردسری ملک خریداری کنید.

لیستی از بهترین مکان های خرید  ملک در ترکیه

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

  • استانبول: شهری همیشه شلوغ

استانبول همیشه شهر پیشرو ترکیه بوده و خواهد بود. این شهر به دلیل اینکه مرکز تجارت، گردشگری، آموزشی و اقتصادی است اتباع خارجی و ترک های زیادی را برای خرید آپارتمان در استانبول به خود سوق می دهد.

در استانبول پروژه های لوکس زیادی در محله های مختلف موجود است که زندگی ایده آل و لوکس را برایتان فراهم خواهد آورد.

برای مشاهده پروژه ها به مقاله های مربوط به پروژه های استانبول مراجعه کنید.

آنتالیا

  • آنتالیا

آنتالیا دومین شهر توریستی ترکیه بعد از استانبول است و آمارها نشان می دهد که این شهر رتبه دوم خرید املاک و مستغلات را از آن خود کرده است.

این شهر با مرکز شهر بزرگ و استراحتگاه های ساحلی ، یکی از ارزان ترین مکان ها برای خرید ملک است.

آنتالیا دارای اجتماعات بزرگی از مهاجران خارجی است که یک خانه خریداری کرده اند و اکنون در تمام طول سال در اینجا زندگی می کنند.

آلانیا

  • آلانیا

آلانیا متعلق به منطقه وسیع آنتالیا است ، اما در سالهای اخیر در جهانگردی و فروش خانه پیشرفت کرده و اکنون سزاوار تحسین بیشتر است. یکی از مناطق آلانیا که توجه خریداران را به خود جلب می کند ، محموتلار است ، یک مکان کنار ساحل که به بسیاری از خارجی ها ، تعطیلات ایده آل یا خانه دوم خود ارائه می دهد.

بورسا

  • بورسا

خرید ملک در بورسا سال به سال افزایش دارد و امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

در سال های اخیر این شهر در لیست سایت یونسکو قرار گرفت و به دلیل کوه افسانه Uludagبه خود می بالد.

ترابزون

  • ترابزون

از هر کس در مورد ترابزون سؤال کنید ، آنها ابتدا به باشگاه فوتبال آن اشاره می کنند ، اما به دلایل دیگر خریداران را به منطقه جذب می کند. این شهر محافظه کار در کوهپایه های رشته کوه کاکار قرار دارد و آخر هفته در مکانهایی مانند اوزونگول و فلات آیدر عقب نشینی می کند و ساکنان را با طبیعت یکی می کند.

مطالب مشابه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
Powered by