اگر قصد خرید آپارتمان در ترکیه به قصد سرمایه گذاری را دارید این مطلب مناسب شماست

اگر قصد خرید آپارتمان در ترکیه به قصد سرمایه گذاری را دارید این مطلب مناسب شماست

25 مرداد 1400

حقوقی

اگر قصد خرید آپارتمان در ترکیه به قصد سرمایه گذاری را دارید این مطلب مناسب شماست
ارزشمندترین اطلاعات برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارند ، سود حاصل از سرمایه گذاری است. محاسبه صحیح درآمد ماهانه اجاره به منظور کسب سود از خانه خریداری شده ، سرمایه گذاری را ارزشمند می کند. املاک و مستغلات یکی از ابزارهای سرمایه گذاری است که سرمایه گذاران هر دوره را به ارمغان می آورد. بنابراین ، هنگام خرید آپارتمان در ترکیه برای سرمایه گذاری باید به کدام ویژگی ها توجه کرد؟ کدام محاسبات باید به خوبی انجام شود؟ در این مطلب به سوالات پاسخ داده ایم. سرمایه گذاری در ترکیه

بیشتر بخوانید: ۵ اشتباه مهم که خریداران آپارتمان در ترکیه انجام می دهند

۹ نکته ای که خریداران ملک در ترکیه باید برای سرمایه گذاری بدانند!

سند خانه را بررسی کنید!

این موضوعی است که باید برای اهداف سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه حتما بررسی کنید.

توجه به وضعیت طرح

این واقعیت که زمین آپارتمان در یک منطقه زلزله خیز باشد ممکن است در آینده مشکلاتی ایجاد کند. زیرا اگر بخواهید در آینده آپارتمان خود را بفروشید در چنین قطعه ای دشوار خواهد بود. هنگام فروش ، ارزش آن ممکن است به ارقام مورد انتظار نرسد.

محقق خوبی باشید

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیاز به یک محقق خوب بودن دارد. صرف نظر از اینکه در چه نوع املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنید ، مناطقی که پیشرفت خوبی دارند باید در اولویت باشند.  مهم است که بدانید قیمت فروش مسکن و ارزش اجاره در منطقه ای که قصد دارید سرمایه گذاری کنید طی سالهای گذشته چگونه بوده است.

بیشتر بخوانید: ۸ قانونی که قبل از خرید ملک در ترکیه باید در نظر داشته باشد!

  متراژ آپارتمان مد نظر

متراژ آپارتمان خریداری شده برای اهداف سرمایه گذاری مهم است.

 از عوارض آپارتمان غافل نشوید

قطعاً باید عوارض آپارتمانی را که قصد خرید آن را دارید باید بدانید. سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در ترکیه

اجاره را در نظر بگیرید، باید سرمایه گذاری شما سودمند باشد

بازگشت پولی که برای سرمایه گذاری می دهید ، یعنی دوره استهلاک مهم است. اگر در مدت ۲۰ سال مبلغی را که برای سرمایه گذاری پرداخت کرده اید پس بگیرید ، سرمایه گذاری شما سودمند بوده است. به همین دلیل ، باید آپارتمان هایی را انتخاب کنید که درآمد اجاره بالایی داشته باشند. بنابراین حتماً ضریب اجاره را در نظر بگیرید. برای این منظور ، باید درآمد اجاره سالانه خانه را بر قیمت فروش تقسیم کنید.

 موقعیت خانه مهم است

به موقعیت خانه و توسعه منطقه ای که در آن واقع شده توجه کنید. خانه هایی را انتخاب کنید که امکان توسعه داشته باشند و امکان حمل و نقل داشته باشند. این نوع خانه ها هم از نظر ارزش افزایش می یابند و هم از درآمد اجاره ای بالایی برخوردار هستند.

بودجه خود را به درستی مدیریت کنید

اگر شما قصد دارید از پروژه های استانبول، آپارتمان خریداری کنید مطمعنا گزینه های زیادی را پیش رو دارید. هنگام تصمیم گیری بین گزینه ها ، بدون بررسی بر اساس بودجه و نحوه برنامه ریزی پرداخت های خود اقدام نکنید.

آپارتمانی را خریداری کنید که از امکانات خوبی برخوردار باشد

داشتن امکانات مختلف ارزش یک خانه را افزایش می دهد. امروزه چنین ویژگی هایی هنگام خرید آپارتمان، تقاضای بالایی دارد. داشتن چنین مزیتی هنگام فروش آپارتمان در آینده مهم است.